Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Romānam Rustamovam

Romānam no Rīgas ir 7 gadi un uzstādīta ļoti sarežģīta diagnoze - bērnības autisms, vidēji smaga garīgā atpalicība un valodas aizture. Pateicoties atsaucīgajiem ziedotājiem, pagājušajā gadā Romānam bija iespēja saņemt regulāras ABA terapijas nodarbības, kā arī logopēda konsultācijas. Romāna ģimene ir ļoti pateicīga un reizē priecīga, jo dēliņa attīstība maziem solīšiem rit uz priekšu.

Šobrīd puisēns aktīvi gatavojas skolas gaitām- mācās lasīt un rakstīt, komunicēt ar vienaudžiem. Romāns ar prieku un interesi dodas uz bērnudārzu un pacietīgi apgūst jaunās prasmes, bet ar komunikāciju iet ļoti grūti. Romāns labprāt spēlējas un vēlas būt vienatnē, ļoti mīl atrasties dabā, peldēties un spēlēt spēlītes telefonā. Romāns ir ļoti mīļš un labsirdīgs puika, kuram ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Romāna ABA terapijas un logopēda nodarbībām gadam nepieciešami 7000 eiro un puisēna ģimene lūdz mūsu palīdzību!

Palīdzēsi kopā Romānam! 

Projekts ievietots portālā 17.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €