Seko mums Šodien saziedoti jau 26,549.58 €

Atkārtota palīdzība Martai Javai

Martai no Kandavas ir jau 22 gadi. Viņa dzimusi 5 bērnu ģimenē dvīņu dzemdībās. Marta ir īpašs bērns, jo no dzimšanas ir ar smagu diagnozi - bērnu cerebrālo trieku. Meitene nestaigā, pārvietojas ar ratiņkrēslu, var ēst tikai sablenderētu pārtiku, taču ir dzīvespriecīga un smaidīga meitene.

Jau daudzu gadu garumā Martas ģimenei pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem tiek apmaksāta īpaša auklīte, kas izgājusi auklīšu apmācību programmu bērniem ar īpašām vajadzībām. Auklīte ir bijusi kopā ar Martu kamēr vecāki strādā, taču šobrīd auklītes palīdzība ir īpaši svarīga mammas veselības problēmu dēļ. Gadu gaitā mammai radušās problēmas ar muguru un pēdejā laikā viņa vairs nespēj izvest meitu pastaigās un stumt ratus. Tādēļ auklīte ir ļoti vajadzīga, lai Marta tiktu ikdienas pastaigās un dotu iespēju vecākiem darīt lietas, ko nevar izdarīt kopā ar meitu. Katra diena ar auklīti ļoti atvieglo vecāku ikdienu, kā arī padara to krāsaināku un interesantāku, smaidīgajai Martai. Martas ģimene lūdzu palīdzību auklītes darba apmaksai par 32 darba stundām mēnesī. 320 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 3 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Martai un viņas ģimenei iegūt vairāk prieka un smaidu!

 

Projekts ievietots portālā 23.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 463 490.29 €