Seko mums Šodien saziedoti jau 6,889.65 €

Atkārtota palīdzība Ligitai Pavlovičai

Mūsu palīdzību atkal lūdz 47 gadus vecā Ligita no Jūrmalas. Viņa daudzus gadus nostrādāja par šuvēju, tad radās izdevība strādāt lidostā, pēdējos gadus restorānā Jūrmalā. Viņa audzina dēliņu Ernestu, kuram ir tikai 11 gadi. “Mēs ar dēliņu esam divi vien. Par to nekad neesmu pārdzīvojusi, vienmēr esmu strādājusi un nopelnījusi pietiekami, lai varētu apgādāt mūs abus. Abi ar dēlu esam izbraukājuši un apskatījuši Latviju. Mums patīk ceļot”, stāsta Ligita. 

Diemžēl pirms 4,5 gadiem Ligitai atklāja zarnu vēzi  4. stadijā ar metastāzēm aknās. Tad sākās cīņa ar šo slimību – operācijas, ķīmijterapijas. Slimība atkāpās un tad atgriezās ar jaunu sparu. Ligita nezaudēja cerību un turpināja cīnīties. Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar Bevacizumab un Capecitabin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību un veicina atveseļošanos. Diemžēl valsts šīs zāles Ligitai neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Ligitai nepieciešami 915,43 eiro lai ārstētos. Kopā nepieciešamas 18 zāļu devas par kopējo summu  16 477,74 eiro. “To naudu, kas ir nepieciešama zālēm, nopelnīt nevaru, jo esmu palikusi bez darba, tikai ar 1. grupas invaliditātes pabalstu. Lūdzu palīdzēt, lai Ernestam būtu mamma un lai es redzētu, kā izaug mans dēls, ” atzīst Ligita un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

 Palīdzēsim Ligitai!

Projekts ievietots portālā 15.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markam Bindukam

Palīdzība Markusam Bluķim

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 808.49 €