Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Mūsu palīdzību atkal lūdz Jekaterina no Ogres. Lūgt ir grūti, bet viņa to dara, jo neredz citu iespēju kā par sevi parūpēties. Viņai ir 32 gadi, kopš bērnības viņa sadzīvo ar smagu dirgnozi - spinālo muskuļu atrofiju, kas izpaužas kā muskuļu vājums un kustību traucējumi, mugurkaula un gūžu deformāciju, kas rada stipras sāpes.  Kopš 12 gadu vecuma Jekaterina bija gandrīz guļoša, taču pirms vairākiem gadiem viņa izcīnīja iespēju veikt operāciju Somijas klīnikā, pēc kuras viņa atkal iemācījās sēdēt un pārvietoties ratiņkrēslā.

Tomēr, neskatoties uz smago slimību, Jekaterina ir pabeigusi gan vidusskolu, gan mācījusies tālmācībā, gan uzsākusi studijas, kuras gan finansiālu apsvērumu, gan veselības stāvokļa dēļ pabeigt neizdevās. Jekaterina iespēju robežās strādā - gan tulkošanā, gan reklāmas tekstu radīšanā, kā arī raksta rakstus dažādos medijos latviešu un krievu valodās, viņa arī darbojas kā sociālo tīklu administrators.

Kad slimība saasinās, mazina viņas spēkus un liedz kustības, viņa nepadodas un meklē iespējas kā maksimāli atvieglot savu stāvokli. Ikdienā Jekaterina nevar iztikt bez aprūpētājiem, jo pakāpeniski kļūst arvien vājāka. Viņas vecāki pirms vairākiem gadiem ir miruši, tādēļ Jekaterinai jātiek galā pašai. Taču ne visu viņai izdodas īstenot, tādēļ nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Jekaterina lūdz palīdzību apmaksāt vienu no aprūpētājiem, kas katru dienu pie viņas nāk 3 stundas, lai paveiktu to, ko viņa pati nespēj gan sevis aprūpē, gan elementāru ikdienas aktivitāšu veikšanā. Stundas darbs maksā 9,50 euro, mēnesī tie ir 855 eiro, bet gadā - 10 260 eiro.

Ne tikai fizisko spēju mazināšanās, bet arī stipras sāpes un bezmiegs nomoka Jekaterinu. Bez pretsāpju zālēm Jekaterina nespēj no rīta pat tikt līdz ratiem. Miega traucējumu novēršanai un sāpju mazināšanai viņai jālieto medikamenti, kas ik mēnesi maksā dārgi. Daļu no tiem Jekaterina apmaksā pati, bet 100 eiro mēnesī viņai pietrūkst, lai samaksātu par visām zālēm. Kopā gadā tie ir 1200 eiro.

Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Jekaterinai!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €