Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Guntai no Valmieras ir 66 gadi. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, sagaidīti četri mazbērni un mazmazbērniņš. Darba dzīve Guntai pagājusi strādājot tirdzniecībā, bet, aizejot pensijā, Gunta piedzīvoja smagu pārbaudījumu. Viņai tika atklāts krūts vēzis.

Pēc pārciestajām operācijām, staru un ķīmijterapijas organisms ir ļoti novārdzis. Gunta uzzināja par antroposofās medicīnas iespējām uzlabot imunitāti un ar dabiskiem līdzekļiem stiprināt organisma spējas, lai ļauno slimību uzveikt. Guntai nozīmēts antroposofās ārstniecības kurss – injekcijas, medikamenti un ziedes.

"Visu ārstēšanas laiku esmu saglabājusi cerību izārstēties un nepadoties ļaunajai slimībai. Kad saproti, ka tev ir iespēja izārstēties, bet to pilnībā ietekmē tavas finansiālās iespējas, lai dzīvotu, nekas cits neatliek,kā lūgt līdzcilvēku palīdzību un atbalstu," atzīst Gunta.  Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami vismaz 350 eiro, gada ārstniecības kursam kopā nepieciešami 4200 eiro. Pateicoties līdzcilvēlu atbalstam Gunta jau vairāk kā gadu ārstējas un jūtas labi. Taču ārstēšanās ir jāturpina, tādēļ viņa lūdz palīdzību. 

"Es vēl gribu baudīt laiku ar ģimeni, mazbērniem, mazmazbērnu un skatīties kā viņi aug, mainās, padara ikdienu vieglāku un omes vaigu gaišāku," stāsta Gunta un lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Guntai cīņā ar smago slimību!

Projekts ievietots portālā 05.01.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Gundegai Kimbarei

Ukrainas cilvēkiem!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 856.05 €