Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Dmitrijam Ivanovam

Mūsu palīdzību atkal lūdz Dmitrija mamma. Līdz 11 gadu vecumam Dmitrijs bija pilnīgi vesels puika. Taču pēkšņi, kādā dienā zēnam parādījās augsta temperatūra, sākās krampji, viņš palika zils un gandrīz neelpoja. Ātrā palīdzība viņu nogādāja slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur viņu ieveda mākslīgajā komā. Diemžēl Dmitrija smadzenes bija smagi cietušas. Smadzeņu bojājumu ietekmē viņš kļuva pilnībā paralizēts. Nav īsti izskaidrojuma par notikušo. 

Kopš tā laika ir pagājuši vairāk nekā 10 gadi, Dmitrijam šobrīd ir 25 gadi. Visus šos gadus par viņu ir rūpējusies un gādājusi mamma, lai dēlam nodrošinātu gan atbilstošu epilepsijas ārstēšanu, rehabilitāciju un ikdienas aprūpi. Lai arī Dmitrijam ir minimālas apziņas un komunikācijas spējas, mamma ikdienā ar viņu daudz sarunājas, lasa priekšā grāmatas, klausās mūziku.

Dmitrija mamma strādā, tomēr ar to nepietiek, lai nodrošinātu visu dēlam vajadzīgo. Dmitrijam ārstu konsīlijs ir nozīmējis pretepilepsijas zāles, taču valsts tās neapmaksā un Nacionālais veselības dienests individuālo kompensāciju ir atteicis. Zālēm Fycompa ik mēnesi nepieciešami 170 eiro, papildus divas reizes gadā nepieciešamas zāles Prolia, kas maksā 100 eiro. Kopā gadā nepieciešami 2240 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ Dmitrija mamma lūdz līdzcilvēku palīdzību.  Palīzēsim Dmitrijam!

Projekts ievietots portālā 06.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Justīnei Skrebai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €