Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

Krievijas militārā agresija ir radījusi nozīmīgu krīzi Ukrainas augstākās izglītības un zinātnes sistēmā. Ukrainas intelektuālā attīstība apstājās līdz ar Krievijas militāro agresiju. Rezultātā daudzi studētgribētāji, zinātnieki un pasniedzēji kopā ar savām ģimenēm joprojām izceļo no Ukrainas, meklējot iespējas turpināt savu akadēmisko izaugsmi un karjeru citviet pasaulē.
Jau sākot ar kara pirmajām dienām, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aktīvi iesaistījās un organizēja atbalstu RSU studentiem un pasniedzējiem no Ukrainas. Piemēram, RSU studentiem no Ukrainas jau 100 % apmērā tika segta pavasara studiju ceturkšņa mācību maksu, tāpat arī gan studentiem, gan pasniedzējiem tika piedāvāta bezmaksas dzīvesvieta RSU dienesta viesnīcās, kā arī tika nodrošināta ikmēneša stipendija līdz brīdim. Studenti un pasniedzēji ar ģimenēm no Ukrainas tika nodrošināti arī ar sadzīvei nepieciešamajām precēm.
RSU ir gatava nodrošināt daudz plašāku atbalstu studentiem, pasniedzējiem un zinātniekiem ar ģimenēm no Ukrainas. Ņemot vērā ierobežotos augstskolas resursus tik plašam Ukrainas jauniešu un akadēmiskā personāla atbalstam, RSU aicina ikvienu ziedot finanšu līdzekļus studētgribētāju, pasniedzēju, zinātnieku un viņu ģimeņu atbalstam no Ukrainas.
Ziedotie finanšu līdzekļi ļaus segt izmaksas par:
• Studiju maksas atlaidēm attiecīgajam akadēmiskajam gadam,
• Atvērtās universitātes kursiem vai
• Profesionālās pilnveides kursiem vai
• Reģistrācijas maksu jaunajiem studentiem.

Projekts ievietots portālā 20.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Raimondam Švarcam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €