Seko mums Šodien saziedoti jau 312.00 €

Atbalsts Danai Vītolai

Trīspadsmit gadus vecā Dana ir smaidīga un jauka pusaudze, kurai slimība diemžēl liedz darīt daudz ko no tā, ko spēj viņas vienaudži. Meitenei ir kustību un gaitas traucējumi, labās puses rokas, kājas vājums, runas traucējumi. Grūtības ar koncentrēšanos un uzmanības noturēšanu. Meitenei ir bērnu cerebrālā trieka, labās puses spastiska hemiparēze ar bulbāru simptomātiku, psihomotorās attīstības aizture.

Dana saņem regulāru rehabilitāciju centrā "Poga". Terapijas rezultātā Danai mazinājies muskuļu disbalanss. Uzlabojusies labās puses ekstremitāšu aktīvā stabilitāte un mobilitāte. Dana jau spēj balstīties uz labās rokas dažādās pozīcijās, iztaisnojot elkoni. Šie uzlabojumi ļauj Danai vairāk komunicēt ar draugiem. 

Lai uzlabotu meitenes runu, koncentrēšanos un  uzmanības noturību, speciālisti rekomendē nodarbības ar logopēdu un psihologu.

Danas ģimene lūdz ziedotāju palīdzību,lai meitene varētu saņemt regulāras nodarbības ar logopēdu un psihologu gada garumā. Tam nepieciešami 4200 eiro.

Palīdzēsim Danai!

Projekts ievietots portālā 07.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Namiņš bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Ludmilai Naglei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

641 183.74 €