Follow us Today has already donated 715.00 €

Dental Treatment for People with Special Needs

Cilvēki ar psihiskām saslimšanām un garīga rakstura traucējumiem saskarās ar lielām problēmām zobu veselībā. Bieži šiem cilvēkiem ir slikts zobu stāvoklis, jo viņi neapzinās nepieciešamību tos regulāri tīrīt, nespēj to izdarīt kvalitatīvi un neļauj to darīt saviem aprūpētājiem. Līdz ar to zobi biežāk un ātrāk bojājas, un kopumā zobu stāvoklis ir sliktāks. Jāņem vērā, ka viņi nespēj pateikt, ka zobs sāp, līdz ar to zobu un smaganu iekaisumi var palikt nepamanīti un radīt lielākas veselības problēmas. Zobu labošana šādos gadījumos bieži vien ir iespējama tikai vispārējā narkozē, jo cilvēki ar psihiskām saslimšanām vai garīga rakstura traucējumiem nesadarbojas ar ārstu, nesaprot ārsta komandas, un nav gatavi pat atvērt muti, nemaz nerunājot par zobu labošanu vai raušanu. Izmaksas tikai par narkozi vien ir sākot no 200 eiro stundā, un nereti vajadzīgas vismaz 2 stundas, kad var tikt salaboti vai izrauti vairāki zobi. Rēķins par vienu šādu vizīti var sastādīt līdz pat 1000 eiro. Šiem cilvēkiem atlaižu zobārsta pakalpojumiem nav, tie pat ir dārgāki nekā citiem. Daudzas ģimenes nespēj apmaksāt šādus rēķinus, tādēļ viņiem nepieciešama palīdzība.

The Project is placed online on: 01.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Current subprojects:

Atkārtota palīdzība Alisai Ņegeļevai

Out of 800.00 € donated 800.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Atkārtota palīdzība Rodijam Veidemanim

Out of 1 000.00 € donated 1 028.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Atkārtota palīdzība Laurai Ciguzei

Out of 686.00 € donated 698.80 €

Zobu labošana vispārējā narkozē

Palīdzība Marinai Smožaņikai

Out of 1 000.00 € donated 410.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Palīdzība Mikum Kupšānam

Out of 1 000.00 € donated 1 433.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Total: 0.00

Name, Surname
E-mail


Completed projects:

Other topical projects

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Vijai Auzānei

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 593.54 €