Follow us Today has already donated 6,794.70 €

Atkārtota palīdzība Laurai Ciguzei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Mūsu palīdzību atkal lūdz Laura no Smiltenes novada. Viņai ir 27 gadi. Viņa ir invalīde kopš bērnības. Jaunajai sievietei ir Dauna sindroms, liekais svars, sirds mazspēja, cukura diabēts un vairogdziedzera problēmas. Pirms nepilniem 4 gadiem Lauras mamma nomira, arī tētis sen jau miris. Rūpes par Lauru uzņēmusies viņas māsa, kas mēģina risināt samilzušās veselības problēmas. Viena no akūtākajām problēmām ir Lauras traģiskais zobu stāvoklis. Lauras diagnozes dēļ zobārstniecība iespējama tikai pilnā narkozē, un tas kopumā var izmaksāt līdz 1000 eiro. Jau pērn ar ziedotāju palīdzību tika apmaksāta 7 zobu raušana, tagad plānota vēl vairāku bojāto zobu raušana un labošana. No pērna gada ziedojumiem atlikumā ir vēl 313,28 eiro, tādējādi trūkst vēl 686,72 eiro. Šādu līdzekļu māsām nav, tādēļ viņas lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

 

The Project is placed online on: 09.05.2024

Project completed 24.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Anitai Pormanei

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Diānai Priedei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 729.30 €