Follow us Today has already donated 3,319.34 €

Atkārtota palīdzība Alisai Ņegeļevai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Alisa ir jauna sieviete no Rīgas. Sieviete ir 1.grupas invalīde ar smagu autismu - Alisa nerunā un nespēj sevi apkopt. Ģimenei ir maznodrošināta, jo sievietes mamma nevar strādāt, viņai ir jāapkopj smagi slimā meita, kuru nedrīkst atstāt bez uzraudzības. Ģimenē aug vēl viens bērns -  Alisas jaunākā māsa, kura vēl mācās skolā.

Jau pērn Alisai palīdzējām apmaksāt zobārstniecību, taču šogad tas nepieciešams atkārtoti. Šobrīd Alisai ir ļoti nepieciešama zobu ārstēšana ar vispārējo narkozi. Bez tās zobus jaunajai sievietei nav iespējams labot smago garīgo traucējumu dēļ. Zobu labošana pilnā narkozē izmaksā līdz pat 800 eiro, kas sievietes ģimenei ir ļoti liela un neapmaksājama summa.

Palīdzēsim Alisai un viņas ģimenei nodrošināt nepieciešamo zobu ārstēšanu!

The Project is placed online on: 08.04.2024

Project completed 24.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Braienam Paškevičam

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Palīdzība Markusam Murkunam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 440.08 €