Follow us Today has already donated 3,276.34 €

Atkārtota palīdzība Rodijam Veidemanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Rodijam no Smiltenes ir 33 gadi. Viņam salīdzinoši vēlu tika atklāta reta slimība fenilketonūrija, kas ir saistīta ar olbaltumvielu nepanesību, kā rezultātā izveidojušies garīga rakstura traucējumi. Rodijs ir otrais dēls 4 dēlu ģimenē. Rodija tētis ir miris, kad Rodijam bija vien 2 gadiņi. Mamma viena visu mūžu par viņu ir rūpējusies un turpina rūpēties.

Jau pērn palīdzējām Rodijam ar zobārstniecības apmaksu, kas iespējama tikai pilnā narkozē. Taču tagad Rodijam atkal sākuši sāpēt zobi, tādēl atkal jādodas pie zobārsta. Narkoze vien izmaksā līdz pat 350 eiro, bet narkozes darbības laikā var tikt izrauti vai salaboti pat vairāki zobi. Tādēļ šāda vizīte pie zobārsta var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Rodijam!

 

The Project is placed online on: 08.04.2024

Project completed 24.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Atbalsts AZOV 12. speciālo operāciju brigādei

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzība Diānai Boļšakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 397.08 €