Follow us Today has already donated 4,596.00 €

Let’s save Zane!

Report 13.03.2014

Februārī  sniegta palīdzība Zanei 120 000 eiro apmērā apmaksājot plaušu transplantācijas izmaksas Austrijas klīnikā.  Maksājums ir depozīts Zanes plaušu transaplantācijas procesam sākot no donora atrašanas, Zanes trnaportēšanas izmaksām no Latvijas uz Austriju, transplantācijas operācijai, medikamentiem, rehabilitācijia, medicīniskajai aparatūrai, konsultācijām pēcoperācijas periodā vismaz gada garumā. Zane varēs saņemt pakalpojumus klīnikā kamēr vien tur būs pieejami depozīta līdzekļi vai arī gadu pēc operācijas neizlietotos līdzekļus Ziedot.lv var saņemt atpakaļ un izlietot turpmāk nepieciešamajai Zanes ārstniecībai vai rehabilitācijai pēc vajadzības. 

ALLGEMEINES KRANKENHAUS DER STADT WIEN, Rēķins 12.02.2014. Operācija tiks veikta tiklīdz tiks atrasts piemērots donors. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam Zanei būs iespēja dzīvot! 


Neizmērojami liels un sirsnīgs paldies visiem no Zanes par doto cerību un atbalstu! 

Reports:

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Stand With Ukraine

Help Children Walk!

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 331 414.78 €