Follow us Today has already donated 328.00 €

Angels over Latvia 2009

Report 13.04.2010

2010. martā par projektā  " Eņģeļi pār Latviju 2009" ziedojumiem sniegta šāda palīdzība:

 • Veronikai Vaļdenai, 10 gadi. Meitenei ir bērnu cerebrālā trieka. Nestaigā, ir grūtības ar rakstīšanu. Apmaksāta rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Apmaksāts rēķins par rehabilitāciju un ar to saistītie izdevumi- 2163,50 Ls.
 • Āronam Gertmanam, 2 gadi. Zēnam ir BCT, spastiska tetraparēze, krampju sindroms. Apmaksāta rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Apmaksāts rēķins par rehabilitāciju un ar to saistītie izdevumi- 1968,82 Ls.
 • Rinalds Svils, 3 gadi. BCT, labās puses hemiparēze, simptomātiskā epilepsija. Rinalds staigā, ir izmainīta gaita, pieklibo, ir līdzsvara traucējumi. Ar labo rociņu praktiski nedara neko, jot ā ir stipri savilkta un nespēj ne satvert, ne paņemt lietas. Rinalds ir saprātīgs, mīļš, dzīvespriecīgs puisītis. Valodas attīstība ir samērā laba. Spēj iemācīties dzejolīšus un dziesmas. Apmaksāta rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Apmaksāts rēķins par rehabilitāciju un ar to saistītie izdevumi- 2053,86 Ls.
 • Paula Arāja, 1 gads 9 mēneši. Citomegalo vīruss ar mikrocefāliju, spastiskā tetraparēze. Paulas veselības stāvoklis ir stabils, lēnām notiek attīstība. Nedaudz var noturēt galvu un sāk stiepties pēc mantām, kas atrodas priekšā. Satvert izdodās, bet noturēt nē. Paula saprot ko viņai saka, bet fiziski spējas ļoti atpaliek. Paula cenšas līst un rast atbalstu uz rokām, bet nesanāk. Apmaksāta rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Apmaksāts rēķins par rehabilitāciju un ar to saistītie izdevumi- 2163,50 Ls.
 • Liliāna Cvetkova, 1,6 gadi. Disfāgija, ēšanas un barošanas traucējumi. BCT, spastiskā tetraparēze, psihomotorās attīstības aizture, krampju sindroms. Meitenīte neveļas, nerāpo, nestāv, nestaigā. Apmaksāta rehabilitācija Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Apmaksāts rēķins par rehabilitāciju un ar to saistītie izdevumi- 1304,67 Ls.
 • Katrīna Roze Krūmiņa, 1 gads. Spina bifida jostas krustu rajonā ar iekšējo bidrocefāliju. Mazā iegurņa disfunkcija ar apakšējo ekstremitāšu parapēzi. Jau 1. dzīves nedēļā meitenītei tika veiktas 2 operācijas- muguras un galvas. Tagad Katrīna prot tikai velties  un sāk arī līst. Tika apmaksāta sēžamkorsete, lai meitenīte varētu tālāk attīstīties. Kōpējā izlietotā summa 532,10 lati.
 • Maksims Jefremovs, 1,7 gadi. Maksimam ir bērnu cerebrālā trieka. Zēns vēl nespēj noturēt galviņu, nevar pagriezties uz sāniem, nesēž. Tika apmaksāts ārstniecības kurss  un ar to saistītie izdevumi Medicīnisko tehnoloģiju institūtā, Maskavā. Summa: 1166,32 lati.
 • Gabriela Puka, 4 gadi. BCT, West sindroms, galvas smadzeņu attīstības anomālija, tetraparēze. Gabriela nestaigā, nesēž. Tika apmaksāta nepieciešamo medikamentu iegāde. Summa 113,92 lati.
 • Katrīna Niķe, 5gadi un 9 mēneši. Sekas pēc Herpes Simplex vīrusa izraisīta meningoencefalīta. Labās puses spastiska hemiparēze. Motora afāzija. Epilepsija. Meitene nestaigā, nerāpo, nelien. Runā neskaidri dažus vārdus. Apmaksāts cilmes šūnu terapijas kurss Ķelnes klīnikā XCell- Center, Vācijā. Summa 6330,24 lati.
 • Matīss Šaus, 9 gadi un 11 mēneši. Zēns 7 mēnešu vecumā smagi saslima. Savā vecumā Matīss pats nevar staigāt, ja vien kāds nepietur pie rokas vai ar staiguļa palīdzību. Tika apmaksāts ārstnieciskais trenažieris Galileo Basic. Summa 3342,84 lati. (Zēnam palīdzība tika sniegta arī 01.2010., skat. atskaiti).
 • Artūrs Davidovs, 4 gadi 9 mēneši. Zēnam ir Dauna sindroms ar kustību traucējumiem. Apmaksātas reitterapijas nodarbības. Summa 84,40 lati.
 • Valērija Jakimova, 8 gadi. Meitenīte slimo ar akūtu limfoblastu leikēmiju kopš 2004. gada. Apmaksāts uzturēšanās izmaksas, saņemot ārstniecības kursu Budapeštas klīnikā „Szent Laszlo” laika posmā no 09.02.2010.-20.05.2010.Summa 2126,67 lati.

Izlietotā summa: 23350,84 lati

 

 

 

Citas atskaites:

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Dāvim Lambertam

Support special children!

Help POGA grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

950 798.60 €