Follow us Today has already donated 1,114.46 €

Angels over Latvia 2009

Report 11.03.2010

2010. februārī par projektā  " Eņģeļi pār Latviju 2009" ziedojumiem sniegta šāda palīdzība:

 • Kristijāna Mensone dosies uz rehabilitāciju Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina. Apmaksāts rēķins par 12 dienu rehabilitāciju un ar to saistītie izdevumi- 2169,12 Ls. Kristijānai ir bērnu cerebrālā trieka. 4 gadu vecumā meitenīte nerunā, nestaigā, nespēj noturēt līdzsvaru. Kristijānas mīlīgais smaids, neskatoties uz to, ka ir grūti, un pāri gājuši dažādi pārbaudījumi spēj dienas padarīt daudz gaišākas, iedveš cerību, ka viss būs kārtībā.
 • Aleksandrs Korņejevs ir 3 gadus vecs zēns. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiskā tetraparēze. Apmaksāts rehabilitācijas kurss Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā – 654,34 lati.
 • Marijai Žarkevičai apmaksāta rehabilitācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā un ar to saistītie izdevumi- 594,73 Ls.  Marijai ir 4 gadi. Meitenītei ir BCT spastiska diplēģija, lielas problēmas ar kājām. Marija pati nespēj paiet bez vecāku palīdzības. (Tika sniegta palīdzība arī 01.2010.)
 • Ingusam Slūkam apmaksāta Pozitrona emisijas tomogrāfija, Igaunijā- 752,96 ls. Zēns ārstējas no Hodžkina slimības 3.B jauktu šūnu varianta.
 • Ričardam Naudžunam apmaksāta operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā- 14992,64 Ls.  Ričardam 5 gadi, ir bērnu cerebrālā trieka, kustību traucējumi, vāja redze.
 • Valērijai Dimitrijevai ir 6 gadi. Apmaksāta operācija Vācijā un ar to saistītie izdevumi- 4664,60 Ls. Meitenīte piedzima ar smagu bērnu patoloģiju- krūšu kurvja šķeltne.  Tika veikta operācija, pēc kuras sākās sarežģījumi. Pa visu ķermeni izauga hemangiomas(asinsvadu veidojumi). 5 gados Valērija iemācījās lasīt, ļoti patīk dejot un dziedāt, aplicēt, zīmēt, ļoti gribas iet uz skolu. Hemangiomas uz sejas atstāja pēdas. Apakšējā lūpa un zodiņš ir izkropļoti, tādēļ sejai bija nepieciešama kosmētiskā operācija.
 • Viktorijai Petrovai apmaksāts delfīnterapijas kurss Lietuvas jūras muzejā- 400 Ls. 6 gadus vecajai Viktorijai ir reti sastopama diagnoze- atrogripoze. Meitene ir garīgi attīstīta, ar bagātu fantāziju, ir apguvusi burtus. Meitenes rokas ir neattīstītas, viņa spēj veikt nelielas kustības ar pirkstiem, spēj noturēt tikai ļoti vieglus priekšmetus.
 • Valērijai Jakimovai  apmaksāta ārstniecība un ar to saistītie izdevumi Budapeštas klīnikā „Szent Laszlo”- 350 Ls. Valērijai ir 7 gadi, meitenīte slimo ar akūtu limfoblastu leikēmiju kopš 2004. gada.
 • Patrikam Kondratjevam iegādātas nepieciešamās autiņbiksītes 3 mēnešiem- 71,28 Ls. Patriks ir 10 gadus vecs zēns, pilnībā neredzīgs un nedzirdīgs. Patrikam ir epilepsija, celiakija. Ar viņu nav iespējams kontaktēties, zēns dzīvo pats savā pasaulītē. Bieži grib, lai viņu samīļo, iekāpjot kādam klēpī. Lai arī Patriks ir ar tik daudzām smagām diagnozēm, viņš ir aktīvs, dzīvespriecīgs.
 • Ivanam Muravjovam apmaksāti ortopēdiskie apavi- 500,01 Ls. Zēnam ir iedzimta kreisā greizā pēda. Ivanam ir 8 gadi, zēns nāca pasaulē 35. grūtniecības nedēļā, neredzīgs. Viena kāja ir īsāka. Pirmo dzīves gadu pavadīja ģipsī. Kad zēns bija vecumā no 3-10 mēneši, tika veiktas vairākas acs operācijas. Parādījās glaukoma. Pēc operācijām stipri cieta zēna nervu sistēma, bija stipra roku spastika. Ivans ir ļoti muzikāls, apmeklē mūzikas skolu.
 • Nikam Kajakam iegādāts specializētais trīsritenis- 805,86 Ls. Nikam ir 12 gadi, zēnam ir BCT, spastiska dipleģija, epilepsija, slimo kopš dzimšanas. Viņam ir veiktas vairākas koriģējošas operācijas- operētas abas gūžas. Pašreiz pārvietojas ratiņkrēslā.
 •   Eduardam Labsvārdim apmaksātas zāles- 187,49 Ls. Eduards ir 10 gadus vecs zēns ar smagu diagnozi- akūta limfoblastu  leikēmija kā arī vairākas citas saslimšanas. Patstāvīgi jālieto medikamenti  osteoporozes ārstēšanai, aprīkojums un medikamenti alerģiskās astmas ārstēšanai(Eduardam tika sniegta palīdzība arī 01.2010.,skat.atsk.).
 • Apmaksātas reitterapijas nodarbības Rēzeknes rajonā 14 bērniem, kas slimo ar dažādām nopietnām saslimšanām. Kopējā izlietotā summa nodarbību apmaksai- 1449,40 Ls.
 • Evelīna Gilīte, 8 gadi. Apmaksāts rehabilitācijas un reitterapijas kurss NRC "Vaivari" - 160 Ls. Diagnoze - bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Meitenei nepieciešama īpaša aprūpe. Ir nopietni līdzsvara un koordinācijas traucējumi. Pēc šī kursa Evelīna var vairāk un stabilāk staigāt pati. Veikta kontraktūru profilakse, mazinājies muskulatūras disbalanss, veikts artikulācijas aparāta treniņš, un sensora stimulācija. Uzlabojusies produktīvo aktivitāšu veikšana. Rehabilitācijas kurss bja veiksmīgs. TIka veiktas nodarbības pie fizioterapeita, logopēda, ergoterapeita, psihologa, masāžu kurss, mākslas terapija un reitterapijas nodarbības.

Kopā izlietotā summa februārī: 27752,43 lati.

Citas atskaites:

Other topical projects

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Fulfil a child's dream!

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

933 137.32 €