Follow us Today has already donated 1,114.46 €

Angels over Latvia 2009

Report 09.02.2010

Janvāris, 2010

  1. Esterei  Krapsei  apmaksāta operācija Minhenes ortopēdiskajā klīnikā- 13928,80 Ls. Tika veikta operācija pēc jaunākajām un modernākajām tehnoloģijām, lai rekonstruētu kreiso gūžu, kas ir ar minimālu pēcoperācijas periodu. Esterītei ir 5 gadi, pati nespēj staigāt, dara to ar staiguļa palīdzību. Pēdējo pusgadu pēc operācijas Esterīte ar neatlaidīgu darbu un regulāru rehabilitāciju,ir spērusi pirmos patstāvīgos soļus bez palīgierīcēm. Lai arī ceļš līdz stabilai staigāšanai vēl ir ilgs,tomēr pateicoties šai operācijai,tas nav neiespējams.
  2. Matīsam Šausam apmaksāts rehabilitācijas kurss Minhenes ortopēdiskajā klīnikā un ar to saistītie ceļa izdevumi- 2314,56 Ls. Matīsam ir 9 gadi, zēns 7 mēnešu vecumā smagi saslima. Savā vecumā Matīss pats nevar staigāt, ja vien kāds nepietur pie rokas vai ar staiguļa palīdzību.
  3. Mārai Cāzerei iegādāts  kustību terapijas trenažieris „MOTOmed viva2” ar papildaprīkojumu- 2831,60 Ls. Ģimene cieta smagā autoavārijā. Mārai ir multiplus galvaskausa lūzumi, kā rezultātā meitene kļuva vājredzīga, praktiski guloša un ar minimālām roku un kāju kustībām. Meitenei ir saglabājies iešanas reflekss. Lai šīs kustības nostiprinātu iegādāts trenažieris.
  4. Viktorijai Karakucai  iegādāts trenažieris „MOTOmed viva 2” ar papildaprīkojumu- 1500Ls.( No „Eņģeļi pār Latviju  2009”saziedotās summas tika segta daļa no kopējā rēķina  2538 Ls). Viktorijai ir 12 gadi. Viņa pati nespēj ne sēdēt, ne staigāt, var pateikt tikai- mamma, papa, baba, daj – un atsevišķas skaņas. Ar speciālu  staiguļu palīdzību pārvietojas pa istabu un ietvi. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze.
  5. Eduardam Labsvārdim apmaksātas zāles- 192,97 Ls. Eduards ir 10 gadus vecs zēns ar smagu diagnozi- akūta limfoblastu  leikēmija kā arī vairākas citas saslimšanas. Patstāvīgi jālieto medikamenti  osteoporozes ārstēšanai, aprīkojums un medikamenti alerģiskās astmas ārstēšanai.
  6. Marijai Žarkevičai apmaksātas aviobiļetes Rīga- Minhene- Rīga, 231,36 Ls. Martā paredzēta konsultācija pie ārsta ortopēda  Minhenes ortopēdiskajā  klīnikā.  Marijai ir 4 gadi. Meitenītei ir BCT spastiska diplēģija, lielas problēmas ar kājām. Marija pati nespēj paiet bez vecāku palīdzības.

Kopā izlietotā summa janvārī: 20999,30 Ls

 

Citas atskaites:

Other topical projects

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Fulfil a child's dream!

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

933 137.32 €