Follow us Today has already donated 3,327.50 €

Atbalsts Elīzai Ambrosovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Elīzai nepieciešamā summa saziedota.

Septiņus gadus vecā Elīza ir smaidīga, komunikabla un aktīva meitene.  Meitenīte piedzimstot neelpoja. Neonatologs konstatēja daudz un dažādas veselības problēmas. Pirmie Elīzas dzīves gadi ir pagājuši ārstu vizītēs un dažādos izmeklējumos.

Elīzas ģimene velta milzum daudz pūļu, lai uzlabotu meitiņas funkcionālās spējas un attīstītu dažādas iemaņas. Elīza joprojām pārsvarā pārvietojas rāpojot, patstāvīgi nestaigā, tikai ar rollatoru vai pieturoties pie vienas rokas.

Tomēr pateicoties vairākiem rehabilitācijas kursiem Latvijā un ārvalstīs, ir uzlabojusies līdzsvara sajūta un koordinācija, un meitene pati jau var pāriet pāri istabai.  Elīza pati var piecelties kājās, pieturoties pie mēbelēm, pārvietojas brīvi uz sāniem pa virtuvi, pieturoties pie galda virsmas. Meitene kāpj pa kāpnēm, turoties pie rokas un kāpņu margas. Kāpšana uz augšu iet raitāk, bet uz leju iet grūtāk. Meitenei ļoti patīk „lasīt” grāmatas. Meitenes mīļākā animācijas filmiņa ir „Joka pēc alfabēts”.  Elīzai ļoti patīk atrasties sabiedrībā.

Pateicoties vairākiem delfīnterapijas kursiem, Elīza veido dažādas skaņas un zilbes, ir būtiski palielinājies meitenes zilbju krājums, aktīvāk komunicē, „strīdas”, čalo savā valodiņā. Elīza 3 reizes nedēļā apmeklē bērnudārzu Tukumā, kur notiek nodarbības pie logopēda un speciālā pedagoga, kā arī fizioterapija un masāža.

Lai Elīza kļūtu patstāvīgāka un varētu staigāt pati, meitenei jānodrošina intensīva rehabilitācija vairākas reizes gadā. Meitene apmeklē fizioterapiju, reitterapiju, ūdens procedūras un masāžu. Lai veicinātu valodas attīstību, uzmanības un koncentrēšanās spējas, neirologs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 12 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1354 eiro, no kuriem 321 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1033 eiro.

Palīdzēsim Elīzai!

The Project is placed online on: 28.01.2019

Projekts noslēgts 18.02.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Friends Scholarship

Palīdzi "Labajām mājām"

Vienoti par iespēju!

Programma AVANTI

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

330 154.42 €