Follow us Today has already donated 715.00 €

Karo droši!

Kopš krievijas visaptveroša iebrukuma Ukrainā, agresorvalsts Krievijas spēki arvien biežāk izmanto ķīmiskos ieročus, klaji pārkāpjot Ķīmisko ieroču konvenciju, pati esot šīs Konvencijas dalībvalsts.
Kopš kara sākuma Ukrainā ir apstiprināti vairāk kā 700 gadījumi, kad Krievija pielietojusi aizliegtās vielas – pārsvarā tās ir asarugāzes un hloracetofenons.
Noteikta koncentrācija šo vielu izraisa cilvēku (Ukrainas karavīru un mediķu), kā arī dzīvās radības neglābjamu bojā eju.
Lai pasargātu Ukrainas triecienvienību karavīru un kaujas mediķu dzīvības - ļoti ir nepieciešamas jaunākās paaudzes gāzmaskas ar iespēju mainīt filtru sistēmas.
Šādas gāzmaskas ir iespējams iegādāties Latvijā. Vienas gāzmaskas cena ir 116 eiro. Ukraiņu karavīri lūguši vismaz 200 gāzmaskas ar filtriem.

Savukārt, ukraiņu specvienībai "Shadow" nepieciešams atbalsts, lai atvairītu okupantu uzbrukumus un atkarotu savu zemi. Karavīriem nepieciešama automašīna, termālie droni, dronu ķērāji, neredzamie plašķi u.c.

Ukrainas triecienvienību karavīriem un kaujas mediķiem nepieciešamās lietas iegādāsies un nogādās biedrība "Mūsu ligzda".
Briedrības valdes priekšsēdētāja Raina Boguža apbalvota ar Latvijas valsts augstāko apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeni par īpaši lielu un visaptverošu palīdzību Ukrainas armijas karavīriem.

The Project is placed online on: 26.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Evitai Kalniņai

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Anitai Vallei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 593.54 €