Follow us Today has already donated 3,395.34 €

Palīdzība Evitai Kalniņai

Mūsu atbalsts nepieciešam Evitai no Jaunjelgavas. Meitenītei ir 10 gadi un uzstādīta diagnoze cerebrālā trieka. Evita zīdaiņa vecumā smagi saslima ar meningītu, un tas ir ietekmējis meitenītes dzīves kvalitāti, jo viņai ir ķermeņa labās puses hemiparēze un runas traucējumi. Meitenītei ir izteikta spastika, neklausa labā rociņa, grūti iztaisnot kāju un nolikt pilnu pēdu pie zemes. Evitai ir grūtības ar līdzsvaru un koordināciju. Meitenītes ikdiena ir intensīva un regulāra rehabilitācija, lai uzlabotu viņas funkcionālo stāvokli. Katra rehabilitācija palīdz Evitai kļūt stabilākai. Neskatoties fiziskajām grūtībām, Evita ir dzīvespriecīga un mīļa meitene, apmeklē skolu un sapņo par tādām pašām lietām kā citi viņas vienaudži. Evitas speciālisti rekomendē vismaz divas reizes gadā apmeklēt intensīvu rehabilitāciju, kas kopā izmaksā 5820 eiro un meitenītes tuvinieki lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Evitiņai kļūt stiprākai, sasniegt jaunus sapņus un mērķus. Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 24.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Keitai Vītiņai

For the Hopes of Little Hearts

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 516.08 €