Follow us Today has already donated 3,395.34 €

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Sandra ir starojoša un dzīvespriecīga sieviete, 3 pieaugušu dēlu mamma un 2 mazdēlu vecmāmiņa. Viņa ir medmāsa ar 20 gadu stāžu, kas ikdienā mēro ceļu no Iecavas uz darbu Rīgā.  Viņa strādā trīs darba vietās, viņa mīl savu darbu un ir laimīga, ka arī šobrīd, kad cīnās ar smagu slimību, viņa var turpināt strādāt. 

Pat kolēģi brīnās un nezinātāji nepateiks, ka Sandrai ir vēzis. Lai arī viņai noteikta invaliditāte,  viņa turpina ierastās gaitas ar lielu enerģiju un pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Slimība viņu piemeklējusi jau otro reizi. Pirmo reizi pirms 12 gadiem Sandrai izdevās uzveikt krūts vēzi, tagad jau divus gadus vēzis ir otrā krūtī.

Ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Olaparib, ko Sandras diagnozei valsts neapmaksā. Ik mēnesi Sandrai nepieciešami 4709,20 eiro, lai ārstētos un dzīvotu. Šādu līdzekļu viņai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Gadu ilgam kursam nepieciešami 56 510,40 eiro, divas devas viņa saņēmusi bez maksas, tādējādi trūkst 47 092 eiro.* 

Palīdzēsim Sandrai! 

* pēdējās izmaiņas 25.04.2024. 

The Project is placed online on: 18.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Reinim Ķerim

Palīdzība Daria Vaseho

Help Infants and Toddlers Grow!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 516.08 €