Seko mums Šodien saziedoti jau 3,327.50 €

Atbalsts Elīzai Ambrosovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Elīzai nepieciešamā summa saziedota.

Septiņus gadus vecā Elīza ir smaidīga, komunikabla un aktīva meitene.  Meitenīte piedzimstot neelpoja. Neonatologs konstatēja daudz un dažādas veselības problēmas. Pirmie Elīzas dzīves gadi ir pagājuši ārstu vizītēs un dažādos izmeklējumos.

Elīzas ģimene velta milzum daudz pūļu, lai uzlabotu meitiņas funkcionālās spējas un attīstītu dažādas iemaņas. Elīza joprojām pārsvarā pārvietojas rāpojot, patstāvīgi nestaigā, tikai ar rollatoru vai pieturoties pie vienas rokas.

Tomēr pateicoties vairākiem rehabilitācijas kursiem Latvijā un ārvalstīs, ir uzlabojusies līdzsvara sajūta un koordinācija, un meitene pati jau var pāriet pāri istabai.  Elīza pati var piecelties kājās, pieturoties pie mēbelēm, pārvietojas brīvi uz sāniem pa virtuvi, pieturoties pie galda virsmas. Meitene kāpj pa kāpnēm, turoties pie rokas un kāpņu margas. Kāpšana uz augšu iet raitāk, bet uz leju iet grūtāk. Meitenei ļoti patīk „lasīt” grāmatas. Meitenes mīļākā animācijas filmiņa ir „Joka pēc alfabēts”.  Elīzai ļoti patīk atrasties sabiedrībā.

Pateicoties vairākiem delfīnterapijas kursiem, Elīza veido dažādas skaņas un zilbes, ir būtiski palielinājies meitenes zilbju krājums, aktīvāk komunicē, „strīdas”, čalo savā valodiņā. Elīza 3 reizes nedēļā apmeklē bērnudārzu Tukumā, kur notiek nodarbības pie logopēda un speciālā pedagoga, kā arī fizioterapija un masāža.

Lai Elīza kļūtu patstāvīgāka un varētu staigāt pati, meitenei jānodrošina intensīva rehabilitācija vairākas reizes gadā. Meitene apmeklē fizioterapiju, reitterapiju, ūdens procedūras un masāžu. Lai veicinātu valodas attīstību, uzmanības un koncentrēšanās spējas, neirologs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 12 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1354 eiro, no kuriem 321 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1033 eiro.

Palīdzēsim Elīzai!

Projekts ievietots portālā 28.01.2019

Projekts noslēgts 18.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi "Labajām mājām"

Sociālais projekts TILTS

Programma AVANTI

Atbalsts Diānai Pavlovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

330 154.42 €