Follow us Today has already donated 15.00 €

Palīdzība Markusam Ļebedevam

Markuss ir smaidīgs un dzīvespriecīgs 12 gadīgs zēns no Ropažiem. Markuss bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, piedzima pilnīgi vesels, bet pirmajā dzīves gadā smagi saslima ar meningītu.  Smagās slimības rezultātā Markusam ir garīgās un vispārējās, kustību, valodas un dzirdes attīstības aizture. Puisēns nerunā, neraksta, nelasa, nesen sācis izmantot zīmju valodu. Ģimene no saviem līdzekļiem apmaksā osteopātu, logopēdu, delfīnterapiju, nepieciešamos medikamentus, ārstniecību Sanktpēterburgā, Bioakustisko korekciju un mikropolarizāciju. Ikdienā aiziet lieli līdzekļi, lai Markusam nodrošinātu visu nepieciešamo ārstniecību un rehabilitāciju.

Šobrīd ģimenē aug 2 bērni un rudenī gaidāms ģimenes pieaugums. Tētis šobrīd nestrādā, un mamma gatavojas dekrēta atvaļinājumam, lai uzņemtos rūpes par ģimenes pieaugumu. Izdevumi ģimenei ir lieli un nākotnē tie pieaugs, tādēļ ģimene lūdz mūsu atbalstu Markusa rehabilitācijai. Markusam nepieciešami 3 rehabilitācijas kursi gadā Rehabilitācijas centrā Poga par kopējo summu 2160 eiro un audiologopēda nodarbības par kopējo summu 675 eiro, lai apgūtu alternatīvās komunikācijas metodiku, ar kuras palīdzību Markusu spēs saprast citi bērni, tai skaitā skolasbiedri, skolotāji un ģimene. Kopā nepieciešami 2835 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Markusam! Kopā mēs to varam!

The Project is placed online on: 06.07.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Aprūpe mājās

Palīdzi bērniem staigāt!

Draugu stipendija 2020

Mūsu smaids ir mūsu spēks

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

828 661.35 €