Follow us Today has already donated 20.00 €

Tavai palīdzībai ir dzīvības cena

Tavai palīdzībai ir dzīvības cena - Izdari sirdsdarbu! 

Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo „nepiestāv pie dīvāna”. Bet... viņi arvien vēl izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes. Kad pie patversmes vārtiem piestāj auto, visi 500 iemītnieki saausās. Katrs no 200 rejošajiem un 300 murrājošiem iemītniekiem cer, ka tieši šodien un tieši viņš dosies uz vietu, ko varēs saukt par mājām. Kāds pinkains draugs cenšas piesaistīt uzmanību rejot un gaudojot, emocionālākie smilkst, purniņu atbalstījuši pret voljēru. Pat neatkarīgie kaķi sāk skaļi murrāt, tiklīdz būrim pietuvojas cilvēks. Ilgas pēc sava cilvēka dzīvnieku patversmē Ulubele jūtamas ik dienas, ik uz soļa. Patversme nevar būt mājas - tā ir vien pagaidu pietura starp slikto pagātnē un gaišo nākotnē. Daži šai pieturvietā uzkavējas pāris dienas, citi ilgus gadus.

Pašvaldības apmaksā un nodrošina ikviena pamesta vai noklīduša dzīvnieka uzturēšanu patversmē tikai 14 dienas. Tik īsā laikā daudziem patversmes iemītniekiem saimnieku atrast neizdodas. Vai dzīvnieku pēc tam jāiemidzina? Nē! Ulubelē nešķiro dzīvniekus pēc smukuma vai vecuma. Tāpēc visu nelaimē nonākušo suņu un kaķu vārdā lūdzam Jūsu palīdzību, lai ikviens no patversmes iemītniekiem drošībā, siltumā un labi aprūpēts varētu sagaidīt savu cilvēku.

Sākot no 15.dienas, ikviena dzīvnieka uzturēšana patversmē iespējam, tikai pateicoties Jūsu atbalstam. Lai glābtu savainotos, izārstētu slimos un sterilizētu dzīvniekus, ir nepieciešami vidēji 30 eiro. 

Vismaz 200 dzīvnieki katru dienu uzturas Ulubelē, tikai pateicoties ziedojumiem!

Ziedojumi palīdzēs nodrošināt 500 dzīvnieku-senioru un 500 junuzņemto dzīvnieku veterinārmedicīnisko aprūpi. 

The Project is placed online on: 29.08.2018

Projekts noslēgts 31.12.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

146 834.32 €