Follow us Today has already donated 0.00 €

Tavai palīdzībai ir dzīvības cena

Report 30.11.2019

Atskaite par 2019.gada 1.septembri- 30.novembri: 

Dzīvnieku patversmē šajā laikā uzņemti 141 kaķi un 203 suņi. Mājās vai pie jauniem saimniekiem ir devušies 239 suņi un 134 kaķi. Katru dienu Ulubelē tiek palīdzēts vidēji 500 dzīvniekiem, sniedzot patvērumu, aprūpi, pārtiku un medicīnisko aprūpi.

Laikā no 1.septembra līdz pat novembra beigām ir notikušas 24 instruktāžas ar mērķi izglītot potenciālos brīvprātīgos palīgus par palīdzību patversmei suņu staidzināšanā, dzīvnieku aprūpē un dzīvnieku labturību kopumā. Ulubeles brīvprātīgo apliecības saņēmuši 567 cilvēki.

Rudenī patversmē tika organizētas 3 talkas, kuru laikā brīvprātīgie palīdzēja sagatavot dzīvnieku mītnes ziemas periodam, siltināja suņu būdas, izlīdzināja smiltis voljēros un veica citus patversmes labiekārtošanas darbus. 

Ziedotie līdzekļi izmantoti veterinārmedicīnisko pakalpojumu apmaksai. Apmaksāti 3 rēķini par kopējo summu 420.73 EUR

Citas atskaites:

Other topical projects

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Families with children who have impairments

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Suns- vairāk kā draugs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

722 419.05 €