Follow us Today has already donated 2,551.34 €

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai 2018

NEVIENA BĒRNA PĒDIŅAS NAV PAR MAZU, LAI ATSTĀTU PĒDAS ŠAJĀ PASAULĒ. 

Katru gadu 3200 bērniņu augšana mammas vēderā apstājas no vecākiem neatkarīgu iemeslu dēļ – izirst katra septītā grūtniecība.

Šī smagā zaudējuma brīdī sāpes liek sajusties ļoti, ļoti vientuļi – pa galvu maļas jautājums: “Kāpēc tas notiek tieši un tikai ar mani?”. Taču tas nenotiek “tikai ar mani”. IZIRST KATRA SEPTĪTĀ GRŪTNIECĪBA. Bērna zaudējums nav tikai traģisks notikums vien. Tas kļūst par neaprakstāmu izdzīvošanas ceļu. 

Zaudējuma sāpes ir gan tiem vecākiem, kuru mazais bija rīsa graudiņa lielumā, gan tiem, kuru bērniņš piedzimst nedzīvs vai mirst uzreiz pēc dzemdībām. 

Ja vecākiem nav iespējas atvadīties no sava Zvaigžņu bērna, viņu sēras un dziedināšana norit ilgāk un grūtāk. 

Tāpēc mēs, Zvaigžņu bērnu vecāki, brāļi, māsas, radi un draugi esam radījuši Dvēseļu dārza projektu Torņakalnā. Tā būs vieta, kur atvadīties un atminēties gaidītos, bet nepiedzimušos un mirušos bērniņus. 

Dvēseļu dārzs iecerēts kā augstvērtīgs vides mākslas objekts 6 m diametrā, kura viena mala nosēta ar dažāda augstuma tērauda caurulītēm, kuru galos iestrādāti un izgaismoti slīpēti kristāli, atgādinot pieneņu pūkas, kas, palaistas gaisā, pārvēršas par zvaigžņu jumu. No vides objekta centra – vietas, kurā vecāki, ja vēlēsies, varēs izkaisīt sava Zaigžņu bērna pelnus, pretī debesīm allaž stiepsies gaismas stars. Dvēseļu dārza kompozīcijā ir paredzēti kāpņveida soli, kuri simbolizē ceļu pāri ciešanu kalnam, kura virsotnē pamazām ataust apziņa – mana Zvaigžņu bērna dzīvei ir nozīme un šī nozīme laikam ejot nevis mazinās, bet kļūst skaidrāka, lielāka, dziļāka. Pēdas kļūst arvien saskatāmākas.

Dvēseļu dārzs būs vieta, kur IZSĀPĒT KOPĀ. 

Aicinām atbalstīt Dvēseļu dārza izveidi!

2017.gadā Dvēseļu dārza izveidei saziedoti 2623.00 EUR, kuri tiks izmantoti projekta īstenošanā: 2017.gada projekts

The Project is placed online on: 12.07.2018

Project completed 01.01.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Help for Elderly People

For Chronically and Terminally Ill People

Palīdzība Anitai Vallei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 672.08 €