Follow us Today has already donated 3,345.34 €

Atbalsts Kristiānai Līvai Polei

Report 10.03.2011

Ziedojumi 2011. gadā tiek lietoti arī no saziedotajiem līdzekļiem projektā "Mazajām sirsniņām 2010".

Novembris, 2011
Apmaksāti medicīniskie pakalpojumi (neurofeedback seansi) un 24.reitterapijas nodarbības biedrībā "Jauno jātnieku sporta klubs "Meždruvas-1"".
Kopā: 534 lati.

Kristiāna Līva un viņas ģimene ir ārkārtīgi pateicīgi par iespēju izmantot saziedotos līdzekļus Kristiānas rehabilitācijai:

- Kristiāna 2 reizes nedēļā apmeklē reitterapijas nodarbības Meždruvās, Garkalnes novadā, nu jau gandrīz 2 gadus. Tā rezultātā meitenei ir uzlabojusies stāja, ritma un līdzsvara izjūta. Kristiāna kļuvusi daudz mierīgāka, ar daudz labākām koncentrēšanās un uztveres spējām. Manāmi uzlabojusies komunikācija ar svešiem cilvēkiem, runājot skatās acīs un ar prieku atbild. Nodoms ir turpināt šo terapijas veidu cik vien ilgi būs šada iespēja.

- Kristiāna 2-3 reizes nedēļā apmeklē ārstnieciskās vingrošanas nodarbības Baltezera rehabilitācijas centrā. Tā rezultātā ir pamatīgi uzlabojusies koordinācija, līdzsvara izjūta, veiklība, uzlabojas stāja un sava ķermeņa apzināšanās un izjūta. Nodoms ir turpināt šo terapiju cik vien ilgi būs šāda iespēja.  
- Riga Brain(smadzeņu viļņu harmonizācija, "neurofeedback") nodarbību rezultātā Kristiāna kļuvusi mierīgāka, daudz brīvāk un vairāk runā, ir kļuvusi spontānāka savā pašizteiksmē. Viņai ir uzlabojušās koncentrēšanās spējas, svešas un negaidītas situācijas vairs nerada tik lielu stresu un viņa ar tām tiek aizvien labāk galā. Nodoms ir turpināt šo terapiju  cik vien ilgi būs šāda iespēja.
Paralēli iepriekš minētajām terapijām ģimene apmaksā sekojošas terapijas: Montesori attīstošo pedagoģiju, individuālās zīmēšanas nodarbības, mūzikas terapiju, ikmēneša homeopāta un osteopāta vizītes.
Kristiāna mācās dziedāt, izprast ritmu, izpauist savas emocijas. Kristiāna skaisti zīmē, skolā aizvien labāk tiek galā ar skolas uzdevumiem un kopējā attīstības dinamika ir visnotaļ pozitīva.

Kristiāna pārcelta vispārizglītojošās skolas 3. klasē. Tas ir liels sasniegums, ja ņem vērā, ka Kristiāna pabeidza 1. klasi mājapmācības režīmā. Kristiāna mācās privārskolā Harmonija, kur viņai individuāli tiek pasniegtas matemātikas, latviešu valodas un dabas mācības stundas. Pārējās stundas Kristiāna apgūst kopā ar pārējiem klases biedriem. Kristiāna mācās pēc vispārizglītījošās programmas, kas ir pielāgota viņas ātrumam un specifiskajām vajadzībām. Ģimene apmaksā mācības skolā no saviem līdzekļiem.
Vēlreiz vēlos pateikties par sniegto ziedotāju tik svarīgo palīdzību. Ģimene cenšas no saviem līdzekļiem apmaksāt rehabilitāciju cik iespējas atļauj.

Kopā ar saziedoto līdzekļu palīdzību Kristiānas uzlabojums tiešām ir manāms. Vēl ir ceļš ejams, bet mēs nedomājam padoties un darbosimies līdz pilnīgai Kristiānas veselības sakārtošanai, lai viņa var dzīvot pilnvērtīgu, neatkarīgu un laimīgu dzīvi!

Kristiāna arī regulāri piedalās Nordea un Okartes 5 km skrējienos, kuros ļoti sekmīgi finišē, jo ir labā fiziskā formā un kopā ar vecākiem regulāri vakaros skrien krosus. Kristiāna arī piedalījās Nike 10 km skrējienā kopā ar abiem vecākiem.


Vēlreiz no sirds paldies!

Ar mīestību un cieņu,
Kristiānas mamma.

Jūlijs, 2011
Reitterapijas nodarbības 07.2011.- 09.2011., Jauno jātnieku klubā - 209 Ls;
Medicīniskie pakalpojumi, Balt Alience - 200 Ls;
Neurofeedback seanss, 10 nodarbības- 290 Ls
Kopā: 699 lati.

Jūnijs, 2011
Neurofeedback seanss, 10 nodarbības.
Kopā: 290 lati

Aprīlis, 2011
- Neurofeedback seanss, 10 nodarbības - 290 Ls;
- ārstnieciskā vingrošana, 25 reizes - 125 Ls.
Kopā: 415 lati.

Februāris, 2011

- Reitterapijas nodarbības biedrībā Jauno Jātnieku klubs - 548 Ls;
- medicīniskie pakalpojumi SIA Balt Aliance - 110 Ls.
Kopā: 658 lati.

Other topical projects

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Annai Mutorei

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Reinim Ķerim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 466.08 €