Seko mums Šodien saziedoti jau 723.00 €

Palīdzība Zeihānam Stacjukevičam

Zeihāns ir 2 gadus vecs, dzīvespriecīgs puisītis. Mammai viņš ir pirmais un ļoti ilgi gaidīts bērniņš.

Kad Zeihānam bija 1gadiņš un 5 mēneši, mamma ievēroja, ka Zeihāns ir nedaudz savādāks, par ko liecināja nevēlēšanās kontaktēties ar citiem bērniem, šaurais interešu loks uz rotaļlietām, priekšmeti, kas griežas vai rotē ap savu asi. Puisēns neatsaucās uz savu vārdiņu, nemēģināja izteikt pirmās skaņas un zilbes. Intensīvi apmeklējot dažādus speciālistus un veicot izmeklējumus, puisēnam tika uzstādīta diagnoze: bērnības autisms ar izteiktām stereotipijām, ekspresīvās un receptīvās valodas attīstības traucējumi, neprecizēta garīga atpalicība ar uzvedības pārmaiņām, kas prasa uzmanīšanu un ārstēšanu.

Pēc speciālistu rekomendācijām, Zeihāns intensīvi apmeklē plašu rehabilitācijas kursu, kur liels uzsvars ir likts uz montessori nodarbībām. Šobrīd ar nodarbību palīdzību puisēns ir iemācījies pieņemt apkārtējos, pat ir izrādījis vēlmi un interesi veidot kontaktu ar citiem bērniem. Nu jau prot darboties ar dažādām rotaļlietām, priekšmetiem un figūrām. Ir iemācījies kārtot, grupēt un šķirot dažādus priekšmetus. Nostiprinājusies interese par apkārt notiekošo, mēģina izrādīt savas vēlmes un vajadzības, piesaistot pieaugušo uzmanību sev, vedot pie rokas līdz priekšmetam vai vietai. Ir parādījies acu kontakts. Zeihānam tas ir liels sasniegums un, pēc speciālistu domām, puisēnam iespējams palīdzēt, ja intensīvi tiks apmeklētas nodarbības. Tā kā puisēns ir maziņš un aprūpējams 24h diennaktī, mammai nav iespējas strādāt algotu darbu. Diemžēl līdzekļu visam nepietiek, tāpēc, lai puisēna attīstība un sasniegtais neapstātos, ļoti nepieciešamas Montessori nodarbības, viena nodarbība izmaksā 24.20 eiro. Gadā tam vajadzīgi 2613.60 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma audzina dēliņu viena.

Palīdzēsim Zeihānam!

Projekts ievietots portālā 27.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Guntai Odriņai

Palīdzība Inesei Aļošinai

Palīdzi Pogai izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

814 714.99 €