Seko mums Šodien saziedoti jau 7,029.65 €

Palīdzība Timofejam Okuļevičam

Timofejam no Olaines ir 16 gadi, un viņam ļoti patīk mūzika un dejas. Septiņu mēnešu vecumā zēnam tika noteikta diagnoze - Viljamsa sindroms. Tā ir ļoti nopietna ģenētiska saslimšana, kas ietekmē sirds veselību un vispārējās attīstības gaitu. Pirmā operācija Timofejam bija jau trīs mēnešu vecumā, nākamā - četros gados. Pēc diagnozes noteikšanas ģimene uzreiz sāka vest dēliņu pie speciālistiem uz terapijām, lai palīdzētu viņam augt un attīstīties, neskatoties uz skarbajām prognozēm. Sākumā tā bija fizioterapija un masāžas, vēlāk arī logopēds. 16 gadus dažādu terapiju apmeklējums ir zēna ikdiena. Šobrīd Timofeja diena sākas skolā, tad mamma viņu katru dienu ved pie speciālistiem intelektuālās attīstības studijā, uz masāžu, pie logopēda, ABA terapeita vai arī fizioterapeita. Terapiju regularitāte ir ļoti svarīga.

Timofejam ir ļoti grūti apgūt ko jaunu, savukārt, kad iemaņas ir apgūtas, tās nemitīgi ir jānostiprina. Tiklīdz šis ritms pārtrūkst, uzreiz redzams regress. Kaut nelieliem solīšiem, tomēr zēns savā attīstībā iet uz priekšu. Lai šo pozitīvo virzību saglabātu, ir būtisks terapiju regulārs apmeklējums. Ģimenes vienīgais apgādnieks ir tētis, tādēļ visus speciālistus un nodarbības apmaksāt nav iespēju. Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu palīdzēt, lai Timofejs varētu saņemt:

  • ABA terapija (104 x 35 eiro) – 3640 eiro;
  • Nodarbības bērnu intelektuālajā un attīstības studijā (110 x 15 eiro) – 1650 eiro;
  • Masāža (52 x 20eiro) – 1040 eiro.

Timofeja gada nodarbībām nepieciešami 6330 eiro, no kuriem 3577 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2753 eiro.

Palīdzēsim kopā Timofejam!

 

Projekts ievietots portālā 03.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Par Ukrainas uzvaru!

Karo droši!

Ukrainas māja Latvijā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 948.49 €