Follow us Today has already donated 4,200.00 €

Palīdzība Timofejam Okuļevičam

Timofejam no Olaines ir 16 gadi, un viņam ļoti patīk mūzika un dejas. Septiņu mēnešu vecumā zēnam tika noteikta diagnoze - Viljamsa sindroms. Tā ir ļoti nopietna ģenētiska saslimšana, kas ietekmē sirds veselību un vispārējās attīstības gaitu. Pirmā operācija Timofejam bija jau trīs mēnešu vecumā, nākamā - četros gados. Pēc diagnozes noteikšanas ģimene uzreiz sāka vest dēliņu pie speciālistiem uz terapijām, lai palīdzētu viņam augt un attīstīties, neskatoties uz skarbajām prognozēm. Sākumā tā bija fizioterapija un masāžas, vēlāk arī logopēds. 16 gadus dažādu terapiju apmeklējums ir zēna ikdiena. Šobrīd Timofeja diena sākas skolā, tad mamma viņu katru dienu ved pie speciālistiem intelektuālās attīstības studijā, uz masāžu, pie logopēda, ABA terapeita vai arī fizioterapeita. Terapiju regularitāte ir ļoti svarīga.

Timofejam ir ļoti grūti apgūt ko jaunu, savukārt, kad iemaņas ir apgūtas, tās nemitīgi ir jānostiprina. Tiklīdz šis ritms pārtrūkst, uzreiz redzams regress. Kaut nelieliem solīšiem, tomēr zēns savā attīstībā iet uz priekšu. Lai šo pozitīvo virzību saglabātu, ir būtisks terapiju regulārs apmeklējums. Ģimenes vienīgais apgādnieks ir tētis, tādēļ visus speciālistus un nodarbības apmaksāt nav iespēju. Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu palīdzēt, lai Timofejs varētu saņemt:

  • ABA terapija (104 x 35 eiro) – 3640 eiro;
  • Nodarbības bērnu intelektuālajā un attīstības studijā (110 x 15 eiro) – 1650 eiro;
  • Masāža (52 x 20eiro) – 1040 eiro.

Timofeja gada nodarbībām nepieciešami 6330 eiro, no kuriem 3577 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2753 eiro.

Palīdzēsim kopā Timofejam!

 

The Project is placed online on: 03.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dominikam Kūlam

For the victory of Ukraine!

Palīdzība Braienam Paškevičam

Make a Child's Dream Come True!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 562.30 €