Seko mums Šodien saziedoti jau 6,764.65 €

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Matīsam no Gulbenes ir 23 gadi, viņam ir bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi kopš bērnības. Puisis pa māju pārvietojas ar staigāšanas rāmi, bet ārā - ar ratiņkrēslu. Lai arī Matīsam ir būtiski funkcionālie traucējumi un ikdienā ir nepieciešams asistents, puisis ir pabeidzis vidusskolu un šobrīd Mācās Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē. Plāno studēt maģistratūrā un kļūt par tulku.

Matīsam nozīmēts rehabilitācijas kurss Rehabilitācijas centrā “Poga”, kas ietver gaitas robota GEO nodarbības, fizioterapiju, ergoterapiju un masāžu kursu. 3 nedēļu rehabilitācija izmaksā 1310 eiro. Šādu līdzekļu Matīsam nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Matīsam!

Projekts ievietots portālā 18.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Kristeram Redliham

Palīdzība Sofijai Sirmei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 683.49 €