Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Bogdanam Parmenenkovam

Bogdanam no Rīgas ir 3 gadi. Puisēns aug kuplā ģimenē un ir viens no četriem bērniem. Bogdana ikdiena ir mazliet sarežģītāka, jo viņam ir autiskā spektra traucējumi, hiperaktivitāte un valodas attīstības aizture. Bogdans apmeklē bērnudārzu un brīvajā laikā regulāri darbojas kopā ar ergoterapeitu un audiologopēdu un apmeklē ABA terapijas nodarbības. Puisēna stihija ir ūdens, un viņš ar prieku dodas uz baseina nodarbībām un apgūst peldētprasmi. Vēl Bogdanam ļoti patīk veidot dažādas figūriņas un viņš tam pieiet ar lielu radošumu un izdomu. Liels atspaids mājās puisēnam ir viņa sunītis, kas palīdz novadīt agresijas un nemiera lēkmes. Suņuks Teki ir Bogdana labākais draugs un zibens novedējs.

Bogdans jau gadu apmeklē ABA terapijas nodarbības un speciālisti rekomendē tās turpināt. Puisēna gada ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4620 eiro un ģimene lūdz palīdzību.

Palīdzēsim Bogdanam un piepildīsim viņa sapņus!

Projekts ievietots portālā 27.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Marijai Bozovičai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €