Follow us Today has already donated 4,200.00 €

Palīdzība Bogdanam Parmenenkovam

Bogdanam no Rīgas ir 3 gadi. Puisēns aug kuplā ģimenē un ir viens no četriem bērniem. Bogdana ikdiena ir mazliet sarežģītāka, jo viņam ir autiskā spektra traucējumi, hiperaktivitāte un valodas attīstības aizture. Bogdans apmeklē bērnudārzu un brīvajā laikā regulāri darbojas kopā ar ergoterapeitu un audiologopēdu un apmeklē ABA terapijas nodarbības. Puisēna stihija ir ūdens, un viņš ar prieku dodas uz baseina nodarbībām un apgūst peldētprasmi. Vēl Bogdanam ļoti patīk veidot dažādas figūriņas un viņš tam pieiet ar lielu radošumu un izdomu. Liels atspaids mājās puisēnam ir viņa sunītis, kas palīdz novadīt agresijas un nemiera lēkmes. Suņuks Teki ir Bogdana labākais draugs un zibens novedējs.

Bogdans jau gadu apmeklē ABA terapijas nodarbības un speciālisti rekomendē tās turpināt. Puisēna gada ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 4620 eiro un ģimene lūdz palīdzību.

Palīdzēsim Bogdanam un piepildīsim viņa sapņus!

The Project is placed online on: 27.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

For the victory of Ukraine!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 562.30 €