Seko mums Šodien saziedoti jau 233.17 €

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Anatolijam no Jelgavas novada Brankas pagasta ir 72 gadi.  Viņam ir ļoti draudzīga ģimene, ir izaudzinājis divus dēlus un sagaidījis 3 mazbērnus. Viņš ir ļoti dzīvespriecīgs, atsaucīgs, enerģisks un cilvēks, par kuru var teikt, ka ir ar zelta rokām. 

Pirms 2 gadiem Anatolijam tika atklāts barības vada vēzis. Viņš izturēja ļoti smagu operāciju un vairākas ķīmijas un staru terapijas, bet diemžēl nekas nelīdzēja un vēzis neatkāpjas. Šobrīd ir liela cerība uz zālēm, ko nozīmējis ārstu konsīlijs. Nivolumabum 1 mēneša deva izmaksā 5 521,60 eiro, gadu ilgam ārstniecības kuram nepieciešami 66 259,20 eiro. Zāles nav valsts apmaksātas, Nacionālās veselības dienests ir sniedzis atteikumu šo zāļu apmaksai. Tāpēc lūdzam Jūsu palīdzību Anatolija ārstēšanā. 


Palīdzēsim Anatolijam! 

Projekts ievietots portālā 13.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Emociju stāsts

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Danielam Stepanovam

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

484 834.57 €