Follow us Today has already donated 5,572.50 €

Palīdzība Anatolijam Naumovam

Anatolijam no Jelgavas novada Brankas pagasta ir 72 gadi.  Viņam ir ļoti draudzīga ģimene, ir izaudzinājis divus dēlus un sagaidījis 3 mazbērnus. Viņš ir ļoti dzīvespriecīgs, atsaucīgs, enerģisks un cilvēks, par kuru var teikt, ka ir ar zelta rokām. 

Pirms 2 gadiem Anatolijam tika atklāts barības vada vēzis. Viņš izturēja ļoti smagu operāciju un vairākas ķīmijas un staru terapijas, bet diemžēl nekas nelīdzēja un vēzis neatkāpjas. Šobrīd ir liela cerība uz zālēm, ko nozīmējis ārstu konsīlijs. Nivolumabum 1 mēneša deva izmaksā 5 521,60 eiro, gadu ilgam ārstniecības kuram nepieciešami 66 259,20 eiro. Zāles nav valsts apmaksātas, Nacionālās veselības dienests ir sniedzis atteikumu šo zāļu apmaksai. Tāpēc lūdzam Jūsu palīdzību Anatolija ārstēšanā. 


Palīdzēsim Anatolijam! 

The Project is placed online on: 13.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Chronically and Terminally Ill People

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība Iļjam Baranovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 340 834.91 €