Seko mums Šodien saziedoti jau 437.00 €

Palīdzība Anastasijai Koloskovai

Anastasijai ir 18 gadi, viņai kopš dzimšanas ir reta un ļoti smaga diagnoze Volfa – Hiršhorna sindroms. Meitene nestaigā, nespēj pati paēst, ne apģērbties. Lai arī viņa nerunā un nekā citādi nekomunicē ar apkārtējiem, viņai patīk atrasties starp bērniem. Ikdienā viņai patīk savā nodabā spēlēties ar rotaļlietām, klausīties mūziku. Ar pieaugušā palīdzību var pārvietoties nelielus attālumus.

Lai uzlabotu Anastasijas veselības stāvokli, ir nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Rehabilitācija sanatorijā stiprina meitenes imunitāti un samazinās saslimšanas ar elpošanas ceļu slimībām. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Anastasijai ir bijusi iespēja apmeklēt delfīnterapijas kursu Klaipēdas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitenei uzlabojās psihoemocionālais stāvoklis, vieglāk kontaktēties ar citiem cilvēkiem. Meitenei ir interese par apkārt notiekošo. Anastasija labāk orientējas telpā, uzlabojas garastāvoklis, vispārējais tonuss, kā arī kustību aktivitāte. Meitene ir pilnībā jāaprūpē un nepārtraukti jāpieskata. Anastasija dzīvo divatā ar mammu Janīnu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Anastasija varētu saņemt:

  • Osteopātisko ārstniecību – 360 eiro;
  • Rehabilitācijas kursu centrā „Tērvete” – 800 eiro;
  • Delfīnterapiju un ar to saistītos izdevumus – 2100 eiro;
  • Rehabilitācija  RC “Jaunķemeri”  - 300 eiro.

Lai nodrošinātu Anastasijai ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 3560 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

 

Projekts ievietots portālā 14.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Palīdzība Annai Dumai

Palīdzība Albertam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 059 726.67 €