Follow us Today has already donated 270.00 €

Palīdzība Anastasijai Koloskovai

Anastasijai ir 18 gadi, viņai kopš dzimšanas ir reta un ļoti smaga diagnoze Volfa – Hiršhorna sindroms. Meitene nestaigā, nespēj pati paēst, ne apģērbties. Lai arī viņa nerunā un nekā citādi nekomunicē ar apkārtējiem, viņai patīk atrasties starp bērniem. Ikdienā viņai patīk savā nodabā spēlēties ar rotaļlietām, klausīties mūziku. Ar pieaugušā palīdzību var pārvietoties nelielus attālumus.

Lai uzlabotu Anastasijas veselības stāvokli, ir nepieciešamas regulāras nodarbības un rehabilitācija. Rehabilitācija sanatorijā stiprina meitenes imunitāti un samazinās saslimšanas ar elpošanas ceļu slimībām. 

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Anastasijai ir bijusi iespēja apmeklēt delfīnterapijas kursu Klaipēdas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitenei uzlabojās psihoemocionālais stāvoklis, vieglāk kontaktēties ar citiem cilvēkiem. Meitenei ir interese par apkārt notiekošo. Anastasija labāk orientējas telpā, uzlabojas garastāvoklis, vispārējais tonuss, kā arī kustību aktivitāte. Meitene ir pilnībā jāaprūpē un nepārtraukti jāpieskata. Anastasija dzīvo divatā ar mammu Janīnu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas.

Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Anastasija varētu saņemt:

  • Osteopātisko ārstniecību – 360 eiro;
  • Rehabilitācijas kursu centrā „Tērvete” – 800 eiro;
  • Delfīnterapiju un ar to saistītos izdevumus – 2100 eiro;
  • Rehabilitācija  RC “Jaunķemeri”  - 300 eiro.

Lai nodrošinātu Anastasijai ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus, gadā kopā nepieciešami 3560 eiro.

Palīdzēsim Anastasijai!

 

The Project is placed online on: 14.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Stiprini Stipros!

Support special children!

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

740 262.83 €