Seko mums Šodien saziedoti jau 5,997.50 €

Sēklu un stādu atbalsts centīgām, grūtībās nonākušām ģimenēm

07.03.2023

Kopš 2017. gada Borisa un Ināras Teterevu fonds īsteno labdarības programmu “Pats savam SAIMES GALDAM”, kas atbalsta Latvijas bezpeļņas organizāciju centienus iesaistīt grūtībās nonākušus, taču uzņēmīgus un rosīgus savas apkaimes iedzīvotājus darbos, kas uzlabo viņu dzīves apstākļus. Ziedot.lv šajā programmā iesaistās jau trešo gadu, izsniedzot centīgām, grūtībās nonākušām ģimenēm, arī senioriem un daudzbērnu ģimenēm, sēklas, stādus un dārza piederumus.

Ziedot.lv aicina centīgas, grūtībās nonākušas ģimenes no visiem Latvijas reģioniem pieteikties atbalstam, lai arī šosezon saņemtu sēklas, stādus un dārza piederumus, lai varētu pašu spēkiem izaudzēt pārtiku savam saimes galdam. Pieteikums brīvā formā, ar īsu dzīves un ģimenes situācijas aprakstu, nepieciešamo atbalstu un norādītu kontaktinformāciju jāsūta uz e-pastu

Īstenojot projektu ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, Ziedot.lv plāno aptvert vairākus desmitus sociālā riska ģimeņu no dažādiem Latvijas reģioniem, kuras pēc pašu iniciatīvas būs izteikušas vēlmi aktīvi līdzdarboties sava materiālā stāvokļa uzlabošanā. Mazaizsargātie cilvēki no dažādiem Latvijas reģioniem, tostarp ģimenes ar zemiem ienākumiem, personas ar invaliditāti, seniori, daudzbērnu ģimenes, varēs saņemt nepieciešamo atbalstu mazdārziņa ierīkošanai.

“Šī gada ekonomiskā situācija ir draudīga sociāla riska ģimenēm, augstie komunālie maksājumi ir radījuši grūtības daudzām Latvijas ģimenēm. Programma “Pats savam SAIMES GALDAM” dod iespēju pavasara, vasaras sezonā iekopt mazdārziņu un tajā izaudzēto ražu sagatavot ziemas sezonai. Sirsnīgs paldies Borisa un Ināras Teterevu fondam par praktisko un reālo atbalstu tik daudzu ģimeņu grūtajos mirkļos,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 259.91 €