Seko mums Šodien saziedoti jau 6,859.65 €

Pavasarī notiks jau piektais Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un tā labdarības akcijas

04.03.2024

No 5. aprīļa līdz 12. maijam Rīgā un citviet Latvijā norisināsies piektais Osokina Brīvības festivāls. Tas kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā veltīts Ukrainas armijas, civiliedzīvotāju un īpaši ukraiņu bērnu atbalstam, kā arī pirmo reizi tā laikā tiks vākti līdzekļi smagi slimu bērnu vecākiem Latvijā.

Festivāls un tā ieskaņas pasākumi notiks divu mēnešu garumā, daudzveidīgos koncertos, meistarklasēs, sarunu diskusijās un citos pasākumos pulcējot latviešu, ukraiņu un citu valstu māksliniekus un dažādu jomu profesionāļus. 

Festivāla pasākumu biļešu ieņēmumi un īpašā akcijā portālā Ziedot.lv savāktie līdzekļi tiks izmantoti akūti nepieciešamo lietu iegādei frontē Ukrainā esošajiem karavīriem un civiliedzīvotājiem. Ziedojumi tiks izlietoti arī smagi slimu bērnu vecāku atbalstam Latvijā, nodrošinot viņiem nepieciešamo medicīnisko palīdzību un īpaši apmācītas auklītes, lai atvieglotu rūpju bērnu vecāku emocionāli un fiziski grūto ikdienu.

Festivāla dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Andrejs Osokins stāsta: "Ir ļoti svarīgi nezaudēt cerību un pārliecību, ka taisnīgums uzvarēs, kā arī saikni ar tiem, kuriem palīdzība tik ļoti nepieciešama gan Latvijā, gan Ukrainā. Kamēr Krievija turpina savu nežēlīgo uzbrukumu un cenšas iznīcināt Ukrainas tautu, mums ir jāturpina gan emocionālā, gan finansiālā, gan humānā palīdzība ukraiņiem.

Ikviens aicināts ziedot festivāla labdarības mērķiem, ne tikai apmeklējot festivāla koncertus, bet arī portālā Ziedot.lv Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai.

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta stāsta: "Pateicamies Andrejam Osokinam, kurš neatlaidīgi un no sirds ved sava talanta cienītājus labdarības pasaulē, sniedzot palīdzību tiem, kuriem visvairāk nepieciešams! Ukrainai un mūsu pašu cilvēkiem nepieciešama mūsu palīdzība."

Festivāls noslēgsies 12. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, kur īpašā Mātes dienai veltītā koncertā latviešu un ukraiņu mākslinieki vienosies kopīgā atbalstā ģimenēm un bērniem Latvijā un Ukrainā.

Plašāka informācija par festivālu pieejama mājaslapā. Biļetes uz koncertiem iegādāties visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Biļešu iegādei uz festivāla koncertiem arī šogad netiek piemērota interneta sistēmas lietošanas maksa. 

Atbalstīsim kopā!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 778.49 €