Seko mums Šodien saziedoti jau 406.00 €

Londonas cilvēki palīdz Ukrainas cilvēkiem!

21.11.2022
Lielbritānijas organizācija "Hands on London" katru novembrī rīko labdarības akciju "Wrap up London". Desmit lielākajās Londonas metro stacijās pasažieri nedēļu tiek aicināti ziedot nemīlētus mēteļus. Katru gadu tiek saziedoti ap 30 000 mēteļu. Simtiem brīvprātīgo tos sašķiro un tie nonāk pie apmēram 100 Lielbritānijā reģistrētām labdarības organizācijām, kas atbalsta bezpajumtniekus, trūkumā nonākušas ģimenes. Šogad Latvijas diasporas organizācija Giving for Latvia uzrunāja atsaucīgo organizācijas vadītāju Jon Meech, lai siltākos ziemas mēteļus nosūtītu ukraiņiem! 
Pēdējās 2 nedēļas nogales Londonas noliktavā norisinājās aktīva saziedoto mēteļu šķirošana un kopumā uz Latviju ceļo 182 kastes un 23 lielie maisi ar londoniešu saziedotiem mēteļiem.
Savukārt, Ziedot.lv jau tuvākajā laikā saziedotās mantas nogādās uz Ukrainas atbrīvotajām pilsētām.
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 391.08 €