Seko mums Šodien saziedoti jau 6,073.34 €

Latvenergo projektu konkursā, bērnu un pieaugušo ar īpašām vajadzībām atbalstam, sadalīs 60 000 eiro

09.06.2022

Pamatojoties uz AS "Latvenergo" un nodibinājuma Fonds "Ziedot.lv" 2022. gada 2. jūnijā noslēgto dāvinājuma līgumu par sociālās palīdzības atbalstu bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām, nodibinājums Fonds "Ziedot.lv" izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai.

Projektu konkurss tiek organizēts, lai sniegtu sociālo atbalstu bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām. Kopējais finansējums pieejams 60 000 eiro apmērā, vienam projektam atbalstu sniedzot līdz 10 000 eiro.

Bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām iespēja sniegt palīdzību nodrošinot ikdienas sociālo atbalstu un/vai rehabilitāciju, tāpat, iespējams ieviest jaunu sociālo pakalpojumu, vai bērnu ar īpašām vajadzībām māksliniecisko talantu attīstības sekmēšanu. Tāpat, iespējams īstenot projektu, kas organizē darbinieku apmācības, kas saistītas ar bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām, jaunu tehnoloģiju un inovāciju ieviešanu.

Atbalsts biedrībām un nodibinājumiem ir ļoti vērtīgs, lai īstenoti sociāli nozīmīgus projektus vietējo kopienu atbalstam. Konkursa pieteikuma anketu iespējams aizpildīt vietnē līdz 2022. gada 8.jūlijam (ieskaitot).

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta stāsta: “Ļoti novērtējam uzņēmuma “Latvenergo” atbalstu bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām. Uzņēmuma rūpes par Latvijas sociāli jūtīgo grupu pārstāvjiem ir patiesas un sniegtais atbalsts dos iespēju īstenot nozīmīgas iniciatīvas, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un mazinātu nevienlīdzību sociālā riska ģimenēm”.

Konkursa pieteikumus izvērtēs ekspertu komisija, kas koleģiāli pieņem lēmumu par AS "Latvenergo" finansējuma piešķiršanu. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2022.gada 27.jūlijā, portālā Ziedot.lv.

2022. gada 21. jūnijā notiks informatīvs seminārs biedrību un nodibinājumu pārstāvjiem par projekta pieteikumu sagatavošanu. Seminārs notiks attālināti Ms Team platformā.

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 767 500.63 €