Seko mums Šodien saziedoti jau 27,084.58 €

Izsludina konkursu vasaras nometnēm bērniem no Ukrainas

20.06.2024

Pamatojoties uz AS "Latvenergo" un nodibinājuma Fonds "Ziedot.lv" 2024. gada 19. jūnijā noslēgto dāvinājuma līgumu par vasaras nometņu rīkošanu bērniem no Černihivas pilsētas, Černihivas apgabala, Černivci pilsētas un Černivcu apgabala Ukrainā, nodibinājums Fonds "Ziedot.lv" izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem nometņu rīkošanai.

Konkursa mērķis ir sniegt psihoemocionālu atbalstu bērniem no Ukrainas, kuriem kāds no vecākiem ir atdevis savu dzīvību, aizstāvot Ukrainu Krievijas Federācijas militārā iebrukuma laikā, organizējot vasaras nometnes Latvijā. Projektus var iesniegt Latvijā reģistrētas biedrības un nodibinājumi. Konkursā tiks atbalstīta divu diennakts nometņu organizēšana, katrā 20 bērni no Ukrainas. Vienas nometnes ilgumam jabūt 7 - 10 diennaktis un nometnes dalībnieku vecums ir no 10 – 14 gadiem. Latvijas organizatoram jāapņemas noorganizēt diennakts nometni/es atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajam regulējumam, tajā skaitā nodrošina telpas, organizē ēdināšanu un nometnes saturisko programmu. Nometnei jāatbilst Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem Nr.981 "Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība".

Nometnes īstenošanas laiks no 2024. gada 20. jūlija līdz 2024. gada 27.augustam.

Projektu konkursa nolikums skatāms ŠEIT

Pieteikuma veidlapa jāiesniedz līdz 2022. gada 4.jūlijam (ieskaitot), aizpildot veidlapu. Projekta pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT

Konkursa rezultātu paziņošana 2022. gada 17.jūlijā, tos publicējot interneta vietnē www.ziedot.lv

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvanīt - 23886867 vai rakstīt e-pastu 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 464 025.29 €