Seko mums Šodien saziedoti jau 2,573.00 €

CilvēkStāsts: zobu labošana invalīdiem

17.07.2022

Šoreiz stāsts būs par māsām ar invaliditāti.

Gita un Laura ir pieaugušas māsas ar invaliditāti. Māsas dzīvo Jelgavas novadā, 8km attālumā no sabiedriskā transporta. Laurai un Gitai ir garīga rakstura un kustību traucējumi, kas padara rūpes par māsām 24/7. Mamma nestrādā, jo aprūpē smagi slimās meitenes, tētis strādā smagus darbus, lai nodrošinātu ģimeni.
Divas reizes nedēļā, māsas apmeklē sociālo dienas centru “Zīle”. Tā ir iespēja māsām socializēties, tikt nodarbinātām, mācīties pašaprūpes un mājsaimniecības iemaņas. Gitai ir liels lepnums par savām iemaņām mācoties gatavot vienkāršus ēdienus un viņa ļoti labprāt tos baudītu, diemžēl, zobu veselība ir kritiska, ar akūtām zobu sāpēm.
Māsām nepieciešama zobu sanācija 2 stundu operācijā, pilnā narkozē, kas katrai māsai izmaksātu 1000 eiro apmērā.
Situācija ģimenēs, kuras audzina “mūžīgos bērnus” ir kritiska, viens no vecākiem 24/7 rūpējas par bērniem un ģimenes neko savā stāvoklī nevar mainīt, jo pabalsts ir tik liels, cik ir.
Invalīdu ģimenei 2000 eiro atdot par zobārstniecību ir milzīgas izmaksas iepretim ģimenes gada ienākumiem.
 
 
 
 
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 524 361.66 €