Seko mums Šodien saziedoti jau 135.00 €

Ceļmalā zied saulespuķes - Nesam gaismu un sauli kopā ar Ziedot.lv

16.08.2023

Saulespuķu simboliskā nozīme ir siltums, gaisma, dziedināšana, brīvība un miers. Audzējot saulespuķes ir iespēja parādīt, cik skaista ir Latvija un palīdzēt tiem, ka tas ir visvairāk nepieciešams, tāpēc aprīlī ''LATRAPS'' saviem biedriem izsniedza saulespuķu sēklas, kas tika iestādītas ceļmalās, kur viegli piekļūt garāmbraucējiem saulespuķu ziedēšanas laikā. Tagad ir pienācis ziedēšanas laiks un katrs interesents var piedalīties akcijā.

Akcijas mērķis ir veicināt labo, ziedojot projekta mērķim - #CilvēkosIrSpēks. Skaistajos saulespuķu laukos ir iespēja nofotogrāfēties, nogriezt kādu ziedu un dalīties sociālajos tīklos ar akcijas tēmturiem: #LATRAPS_ziedo, #LATRAPS_ziedot.lv, #daram_labu, kā arī pēc tam palīdzēt projekta mērķim. Vairāk nekā 30 akcijas lauka malās atradīsi izvietotus informatīvos materiālu ar QR kodu uz Ziedot.lv mājslapu: Cilvēkos ir spēks! - ziedot.lv.

Lai atrastu laukus, kas piedalās akcijā, ir pieejama karte: https://ej.uz/latraps_ziedo_saulespuķes_2023.

 

 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 082.03 €