Seko mums Šodien saziedoti jau 249.00 €

Aicinām palīdzēt 5 bērnu ģimenei

17.01.2013

Ziedot.lv birojā vērsās 5 mazbērnu vectētiņš Andris Veikmanis. Viņu pie mums atvedis izmisums par situāciju, kas izveidojusies viņa meitai.  Ģimenē šobrīd aug trīs dēli – 6, 4 un 3 gadus veci un 3 mēnešus vecas dvīņu māsiņas.

Jau vairāku mēnešu garumā ģimenei nav izdevies pārvarēt birokrātiskos šķēršļus un saņemt tai pienākošos pabalstus, kas saistīti gan ar mazuļu piedzimšanu, gan lai saņemtu materiālu palīdzību no sociālā dienesta. Par to sižetu veidoja arī LTV raidījums De Facto, rakstīja portāls Apollo un  portāls Tvnet.

Ģimene nekad nav vērsusies pēc palīdzības un paši spējuši sevi nodrošināt. Šobrīd kopš pieteikušās mazās meitenes, situācija ir krasi pasliktinājusies. Kad mazās pieteicās, mamma bija nesen kā zaudējusi darbu. Ģimenes ienākumus veido vien bērnu kopšanas pabalsts un vectētiņa pensija, kas jādala uz 8 cilvēkiem.  Par ģimeni rūpējas arī vecmāmiņa, kas saimnieko laukos un gādā ģimenei iztikšanu no savām dobēm un pagraba. Tomēr izdevumi  par mazuļu pūriņa sagādāšanu, aprūpes un higiēnas lietām, kārtējiem rēķiniem, bērnu dārza ēdināšanas maksu  un ikdienas izdevumiem krietni pārsniedz ģimenes ienākumus.

Ģimene jau piecu mēnešu garumā risina palīdzības saņemšanu ar sociālo dienestu, taču līdz šim neveiksmīgi. Ģimene ir pateicīga par līdzcilvēku lielo atsaucību, taču ļoti cer, ka izdosies nokārtot atbalstu no valsts.

Ģimene ziedojumu palīdzību nav lūgusi, taču daudzi sirsnīgi līdzcilvēki vēlas palīdzēt un ziedojuši. Ģimenei  par saziedotajiem līdzekļiem apmaksātas mazulītēm nepieciešamās higiēnas un aprūpes lietas, piena maisījumi, saimniecības preces, maksa par puišu ēdināšanu bērnu dārzā un citas akūtas lietas.

Ja vēlaties palīdzēt šajā un citos līdzīgos gadījumos, lūdzam ziedot projektam "Trūkumā nonākušām ģimenēm" http://www.ziedot.lv/lv/project/1625

Mīļs paldies ikvienam!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 363 435.67 €