Seko mums Šodien saziedoti jau 18,987.58 €

10 Lapsas Ukrainai!

19.01.2023

Kampaņas “10 Lapsas Ukrainai” mērķis ir nosūtīt Ukrainas armijas specvienībām 10 VR FOX automobiļus īpašo uzdevumu veikšanai. Šāda tipa automašīnas – ar spēju ātri pārvietoties sarežģītā apvidū – ir Ukrainas Bruņotajiem spēkiem īpaši nepieciešamas, lai veiktu izlūkošanas un diversijas uzdevumus ienaidnieka aizmugurē.

Šis ir vislabākais veids notestēt automašīnas kaujas apstākļos, pirms tās nonāk Latvijas NBS bruņojumā. Kaujās testēts auto – tas ir ne tikai ieguldījums Ukrainas neatkarības cīņās, bet arī Latvijas armijas stiprināšanā. Turklkāt automašīnas Ukrainā nokļūst pēc lendlīzes noteikumiem.

Bojā gājušās automašīnas paliek Ukrainā, bet izdzīvojušās mašīnas tiek vai nu tiek sūtītas atpakaļ uz Latviju, vai tiek pārdotas Ukrainas Bruņotajiem spēkiem. Atgrieztās mašīnas tiek nodotas lietošanai Latvijas Bruņotajiem spēkiem, bet iegūtā nauda par pārdotajām mašīnām tiek novirzīta Latvijas NBS jaunu FOX iegādei.

Ja kampaņas laikā netiks savākts pietiekošs finansējums kaut vienas VR FOX automašīnas izgatavošanai, visi ziedotie līdzekļi tiek nodoti biedrībai “AGENDUM” - Twitter konvojs Ukrainai.

Kopējais akcijas budžets: līdz 1 500 000 EUR plus pievienotās vērtības nodoklis.

Vairāk informācijas par VR FOX var iegūt mājas lapā www.vrcars.eu, vai sazinoties pa e-pastu .

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 455 923.29 €