Follow us Today has already donated 395.00 €

Dakteris POGA

Kad bērniņam sāp puncītis vai austiņa, kad naktīs ir slikti sapnīši vai valodiņa neraisās, tad mammas un tēti ir satraukti. Katrs vecāks grib palīdzēt savam bērnam un redzēt to veselu. Dažkārt saslimšana ir tikai īslaicīga, bet dažkārt simptomi var liecināt par nopietnu saslimšanu vai bērna attīstības traucējumiem. Tad vajadzīgs zinoša un iejūtīga speciālista padoms, lai sniegtu bērnam savlaicīgu palīdzību. Vajadzīgs dakteris POGA, kas vecākus un bērnus saprot un mīl!

Programma “Dakteris POGA” ir Ziedot.lv labdarības programma, kas nodrošina bērniem ar neiroloģiskiem kustību traucējumiem labāko speciālistu padomu. Programma dod iespēju saņemt konsultācijas pie augsti kvalificēta speciālistu konsīlija, lai laicīgi atklātu problēmas un saņemtu ārstniecību. 

Programmā “Dakteris POGA” atbalsts bērniem ar funkcionāliem traucējumiem tiek apmaksāts no ziedojumiem. Jo katrs bērniņš ir pelnījis saņemt vislabāko, arī bērni no rūpju ģimenēm. Viena konsīlija izmaksas ir 95 eiro.  Speciālistu konsīlijos parasti piedalās rehabilitologs, neirologs, ortopēds un POGA bērnu rehabilitācijas vadītāja, vajadzības gadījumā tiek pieaicināti arī citi funkcionālie speciālisti.

Palīdzi dakterim POGA palīdzēt bērniem!

 

The Project is placed online on: 13.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let's fill the child's dream!

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Palīdzība Kristera Redliha aprūpē

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

155 711.41 €