Follow us Today has already donated 81.00 €

Palīdzība Tatjanai Timofejevai

Sirsnīgs paldies ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 26. oktobrī Tatjana ir devusies mūžībā. No saziedotajiem līdzekļiem tiks segt apbedīšanas izdevumi. Atlikušie ziedojumi tiks izlietoti citiem onkoloģiskajiem pacientiem. 

Tatjanai no Daugavpils ir 55 gadi. Ģimenē izaudzināti divi bērni, kuri jau ir pieauguši, mācas un strādā. Tatjanai ir divas augstākās izglītības, viņa ir fizikas un matemātikas skolotāja un ekonomiste, kā arī, sakarā ar darba specifiku, apguvusi elektriķa profesiju. Pēdējie gadi Tatjanas dzīvē bija ļoti saspringti. Viņa zināja, ka darbā gaidāma štatu samazināšana un viņa darbu zaudēs. Būdama pirmspensijas vecumā, viņa raizējās, kur dabūs citu darbu. Arī mammai pasliktinājās veselība, vajadzēja domāt kā viņu aprūpēt.

Pērn Tatjanai tika atklāts aizkuņģa dziedzera audzējs. Tatjana spriež, ka stress visdrīzāk bija atstājis iespaidu uz viņas veselību. Viņai tika veikta operācija un tai sekoja ķīmijterapija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis lietot valsts neapmaksātu medikamentu Nab-paclitaxel. Ik mēnesi nepieciešami 2340 eiro šo zāļu iegādei. Plānotais terpijas ilgums ir līdz par 6 mēnešiem, kas kopumā izmaksā līdz pat 14040 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ Tatjana ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu!

Palīdzēsim Tatjanai!

The Project is placed online on: 14.05.2021

Projekts noslēgts 27.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Cilvēkos ir spēks!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Arturam Levickim

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 463.66 €