Follow us Today has already donated 5,343.50 €

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa saziedota.

Ņikitam ir 3 gadiņi un zēnam diagnosticēti autiska spektra traucējumi. Grūtniecība un dzemdības noritēja bez sarežģījumiem, taču piedzimstot, zēnam jau otrajā dzīves dienā bija nepieciešama zarnu operācija.  Zēna attīstība tika kavēta, īpaši valodas attīstība. Ņikita nespēj pats sevi apkalpot – neēd, nemāk apģērbties, nomazgāties. Zēns joprojām nerunā. Par prieku vecākiem, Ņikita labprāt iet uz bērnudārzu un komunicē ar citiem bērniem, diemžēl kopā ar cietiem bērniem spēlēties nemāk.

Ņikitas attīstībā ir jāiegulda liels darbs un ārsti ir rekomendējuši intensīvo ABA terapijas kursu 5 nedēļu garumā, katru dienu pa 2 stundām.

Zēns dzīvo kopā ar vecākiem, vecākie bērni jau ir pieauguši. Mamma nestrādā, jo jābūt kopā ar Ņikitu. Ģimenē vienīgais pelnītājs ir tētis, tāpēc ģimenei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Lai Ņikita varētu saņemt intensīvo ABA terapijas kursu, nepieciešami 980 eiro.

Palīdzēsim Ņikitam!

The Project is placed online on: 06.09.2019

Projekts noslēgts 16.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

POGA uz riteņiem

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Grāmatu starts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

662 893.92 €