Follow us Today has already donated 6,844.70 €

Palīdzība Mārītei Mediņai – Buknei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Mārīte konsultējusies pie neiroķirurga SIA "Medikom Latvia", kas piedāvā Mārītei nepieciešamo operāciju veikt ievērojami lētāk 8260 eiro apmērā. Palīdzēsim Mārītei! 

Mārītei no Bauskas novada Codes ir 41 gads. Viņa ir precējusies, ģimenē aug 2 bērni – meitai ir 7 gadi, dēlam 19 gadi. Jau 22 gadus Mārīte strādā par frizieri. Lai arī darbs nav viegls, ņemot vērā, ka visu dienu jāpavada uz kājām, viņa to nevēlas mainīt neko uz ko citu. Mārīte sevi raksturo kā cilvēku, kurš vienmēr ir kustībā, tikai pēdējā laikā kustības ir stipri ierobežotas, muguras problēmu dēļ.

Mārītei šobrīd ir nācies atteikties no jebkādām pastaigām, sportiskām aktivitātēm, Mārīte nespēj pieliekties, pacelt ko smagāku, nespēj ilgstoši nostāvēt, ne sēdēt, ne izgulēties bez pretsāpju tabletēm. Mārīte atklāj, ka ikdienā dzīvojot sāpēs ir zudis dzīvesprieks, smaids un vēlme uz jebkādām aktivitātēm, viss kaitina. Mūžīgs nogurums, nogurums no tā, ka muguras lejas daļa pamatīgi sāp un pie nepareizas kustības jūtamas stipras sāpes, kas izstarojas kājām un gūžām.

Muguras problēmas Mārītei jau bijušas sen, tomēr izdevies ar tām sadzīvot un pārvarēt, tomēr ar katru gadu palika arvien sliktāk. Diemžēl šobrīd no mazkustīguma un zāļu lietošanas ir parādījušās arī citas veselības problēmas. “Nu ir tik tālu, ka šī problēma traucē man dzīvot, strādāt ar atdevi, rūpēties par mājas pavardu un ģimeni. Nespēju sniegt ģimenei arī morālo atbalstu un pilnvērtīgu mīlestību - sāpes visu nomāc,“ atzīt Mārīte. Mārītes ģimenē ir bijusi neveiksmīga pieredze ar valsts kasts apmaksātām operācijām, tādēļ viņa pēc palīdzības vērsusies privātajā klīnikā Orto. Pēc konsultācijas konstatēts, ka Mārītei ir mugurkaula jostas daļas spondiloze un diska radikulopātija, nepieciešams diska implants. Šāda operācijā privātajā klīnikā Orto izmaksā 15 650 eiro.

“Mums ģimenei nav tādu līdzekļu, lai veiktu operāciju, tāpēc vēršos pie jums pēc palīdzības, lai atgūtu veselību un turpinātu būt cilvēks ar pilnvērtīgu dzīvi,“ atzīt Mārīte un lūdz palīdzību operācijas apmaksai.

Palīdzēsim Mārītei!

The Project is placed online on: 22.11.2021

Project completed 27.02.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Intai Boterei

3D printeri Ukrainas armijai

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Dominikam Kūlam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 951 779.30 €