Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Mārai Eniņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārai nepieciešamā summa saziedota.

14 gadīgās Māras stāsts ir skaudrs. Pirms 14 gadiem Māras ratiņos aizdegās radiotelefons ar “baby alarm” funkciju un meitenīte ieguva prātam neaptveramus apdegumus pār visu ķermenīti. Mārai nav bijusi parasta bērnība, bet gan 19 ādas pārstādīšanas operācijas, pirkstiņa amputācija, 3 un 4 rokas pirksta transplantācija, ādas transplantācija, veiktas neskaitāmas asins pārliešanas. Mārai ir izveidojies atopiskais dermatīts, kas šobrīd ļoti traucē un uztrauc meiteni un viņas vecākus. Nepārtraukti nākas iegādāties arvien jaunus medikamentus un smēres, lai to ierobežotu. Mārai ir izveidojusies mugurkaula skolioze un nepieciešams intensīvs darbs pie fizioterapeita, kas strādā pēc īpašas metodes.  Pēc visām šīm operācijām un manipulācijām bijušas ilgstošas atlabšanas slimnīcās, rehabilitācijas, ārstu un speciālistu apmeklējumi. Visu meitenes apzināto dzīvi ir bijusi nepārtraukta cīņa ar šīs nelaimes gadījuma sekām.

Māra mācās 8.klasē. Skolā meitene ir vientuļa un šobrīd viņai ir ļoti drūms periods. Meitene ir  vienaudžu nepieņemta, jo atšķiras no vienaudžiem, tāpēc viņai ir daudz pārdzīvojumu, kas traucē koncentrēties mācībām un liek justies nelaimīgai. Šobrīd Māra gatavojas nākošai operācijai, tādēļ katru nedēļu jābrauc pie ķirurga uz manipulācijām. Meitene ir piekususi no operācijām, tas viņu uztrauc, dara nervozu. Ir tāda sajūta, ka visu laiku ir apburtais loks ap Māru- operācija, rehabilitācija, kavējumi skolā, iekavēta skolas viela, pārdzīvojumi un nemitīgs stress. Mārai ļoti nepieciešama psiholoģiska palīdzība, lai spētu noturēties šajā grūtajā periodā.

Māras rehabilitācijai un psiholoģiskajai palīdzībai nepieciešami lieli līdzekļi un ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai Māra varētu saņemt:

  • Fizioterapiju pēc Šrota metodes,100 nodarbības x 20 eiro, kopā 2000 eiro;
  • Ārsta-osteopāta pakalpojumi, 12 reizes x 40 eiro, kopā 480 eiro;
  • Psihologa konsultācijas, 30 konsultācijas x 30 eiro, kopā 900 eiro.

Lai nodrošinātu Mārai rehabilitācijas pakalpojumus gadam kopā nepieciešami 3380 eiro, no kuriem 1859 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1521eiro.

Palīdzēsim Mārai šajā grūtajā periodā! Būsim meitenes klusie eņģeļi, kas kopā ar viņu pārlecam šai tumšajai līnijai. Padarīsim Māru priecīgāku uz stiprāku! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2021

Projekts noslēgts 29.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Matīsam Balsim

Palīdzība ārkārtas situācijās

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €